Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa

Shkup , 50814
Ohër , 1191
Manastir , 961
Shtip , 578
Gjevgjeli , 273
Kumanovë , 188
Tetovë , 174
Prilep , 170
Strumicë , 168
Shfaqni të gjitha

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:38
Linku:
, ,

Se izdava dvosoben luksuzen stan vo centarot na Skopje

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Sot 15:48 , ,

KOMPLETNO OPREMEN STAN ZA IZDAVANJE VO KAPISTEC

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 15:44 , ,

IZDAVAM 3 SOBEN STAN VO AERODROM KAJ HOTEL RUSIJA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 15:43 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 15:41 , ,

Se izdava namesten dvosoben stan so sopstvena garaza

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 15:31 , ,

Se iznajmuva stan vo Karpos

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 15:27 , ,

Se izdava namesten stan 72m2 do Zeleznicka st

12 300 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:26 , ,

Namesten trosoben stan vo Kisela Voda

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:11 , ,

Se iznajmuva stan od 55m2 vo Karpos

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:06 , ,

Se izdava stan

6 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:02 , ,

SE IZDAVA 5 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 14:58 , ,

Nov stan Odlicen, 58m2 Univerzalna sala

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:57 ,

Namesten stan so 2 spalni sobi vo Skopje

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:53 , ,

Se izdava stan

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:49 , ,

Se iznajmuva stan vo Karpos

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 14:46 , ,

Namesten stan vo Centar vseluvanje vednas

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
Sot 14:43 , ,

Se izdava cetvorosoben stan

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 14:34 ,

Stan 52m2 vo Skopje

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 ,

Stan na Bulevar Koco Racin

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:21 , ,

Se izdava stan vo Micurin

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:18 , ,

Se izdava kompleten namesten stan 63m2

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione