Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Banesa | Manastir

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Banesa | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Mar 18:26
Link:
,

Se prodava nov nevselen stan

1 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 13:23 ,

SE IZDAVA DVOSOBEN KOMPLETNO NAMESTEN STAN

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:18 ,

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 00:44 ,

Se izdava stan vo centarot na Bitola

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
Sot 00:14 ,

Se izdava stan pod kirija

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Dje 15:42 ,

Nov stan garsonjera vo Bitola

730 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 01:21 ,

Se izdava namesten stan vo centarot na Bitola

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
07 Maj 23:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
07 Maj 22:50 ,

Se iznajmuva stan vo Bitola

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
07 Maj 20:36 ,

Delumno renoviran namesten stan

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Maj 19:02 ,

Se izdava luksuzno opremen stan

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Maj 17:49 ,

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
07 Maj 17:41 ,

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
07 Maj 13:31 ,

Ubav stan vo strog Centar

Numri i dhomave: 3,5
07 Maj 12:51 ,

STAN vo Bitola

600 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Maj 15:58 ,

Se izdava nov stan vo centarot na Bitola

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
05 Maj 08:03 ,

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО БИТОЛА

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
05 Maj 01:10 ,

Stanovi vo gradba Cifte Furni

550 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Pri 20:28 ,

Stan sproti bolnicata vo Bitola na ul.Partizanska

38 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
21 Pri 12:13 ,

Se iznajmuva stan vo centarot na gradot kaj At pazar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione