Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Banesa | Shtip

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje Shtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Banesa | Shtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Korr 11:29
Линк
,

Se izdava stan vo Porta Prolet Stip

250 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40

09 Gush 23:27 ,

Stan vo Stip

Numri i dhomave: 3,5
05 Gush 09:53 ,

Se prodava nov stan

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Gush 14:39 ,

Stan vo stocnoto

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Korr 11:29 ,

Se izdava stan vo Porta Prolet Stip

250 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
15 Korr 21:20 ,

Се продава стан

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
27 Qer 12:34 ,

Stan vo Stip

Numri i dhomave: 3
17 Qer 15:55 ,

Menuvam kuka za stan

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
16 Maj 10:48 ,

Stan vo strog centar

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Maj 18:13 ,

Stan vo strogiot centar na gradot Stip

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
20 Pri 20:20 ,

Stan vo Stip

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Pri 11:13 ,

Top sreden stan

Numri i dhomave: 2
02 Pri 20:38 ,

Stan od 60m2 vo Stip

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
05 Jan 15:37 ,

Stan vo Stip od 64m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
23 Dhj 10:25 ,

Nov luksuzen 4 soben stan 155 m2

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Dhj 15:31 ,

Stan vo Stip

34 500 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Nën 18:33 ,

Stan od 98m2 vo strogiot centar na gradot

Numri i dhomave: 5
30 Nën 13:19 ,

Stan vo Stip

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
29 Nën 20:36 ,

Se prodava Stan vo Prebek Stip

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Nën 12:45 ,

Stan na dve nivoa

40 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Nën 21:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Stip

200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
05 Nën 14:17 ,

Aleks stanovi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
04 Sht 18:48 ,

Stan

Numri i dhomave: 3
15 Korr 16:06 ,

Stan na odlicna lokacija blizu Centar

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
15 Korr 16:06 ,

Stan vo odlicna sostojba

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
15 Korr 11:45 ,

Stan na odlicna lokacija blizu Centar

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
14 Korr 20:10 ,

Stan na odlicna lokacija vo Stip

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Korr 00:10 ,

Stan vo odlicna sostojba vo Stip

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
09 Korr 00:10 ,

Stan vo odlicna sostojba 80m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
09 Korr 00:10 ,

Stan vo odlicna sostojba 80m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Banesa | Shtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione