Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Banesa

Shkup , 38003
Ohër , 2137
Manastir , 928
Tetovë , 733
Gostivar , 636
Kumanovë , 585
Shtip , 418
Strugë , 297
Strumicë , 200
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Maj 20:15
Link:
, ,

Se Prodava Stan vo cair

40 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Maj 11:45
Link:
, ,

Dupleks vo Novo Lisice

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110

Sot 20:46 , ,

Prekrasen stan vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:36 ,

Delumno renoviran namesten stan

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:33
Link:
, ,

Prodavam stan vo Skopje-Centar 73m2

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:01 ,

Stan vo Ohrid

Numri i dhomave: 3
Sot 19:46 , ,

Trosoben stan od 53m2 vo Karpos 2

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:54 , ,

Prodavam Stan Kapistec

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:43 , ,

Stan vo Crnice Kisela Voda

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:17 , ,

Trosoben stan vo Hipodrom

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:52 Agjent për shitje të pronës , ,

Stan od 70m2 vo Karpos 4

71 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 17:35 , ,

Moderen nov stan

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:11 , ,

Stan vo blizina na Katolicka crkva

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:36 , ,

Namesten stan kaj Grcka Ambasada

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 16:10 , ,

Trosoben stan vo Kisela Voda

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:04 ,

Stan od 64m2 vo Veles

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:03 ,

Kompletno renoviran stan vo Gostivar

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 15:47 , ,

Stan vo Cair

220 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:04 , ,

Stan vo naselba Prolet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:59 , ,

Stan vo naselba Prolet

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione