Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Banesa

Shkup , 37951
Ohër , 2131
Manastir , 925
Tetovë , 734
Gostivar , 631
Kumanovë , 584
Shtip , 420
Strugë , 297
Strumicë , 201
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:56
Link:
, ,

Apartmani kratok prestoj - Skopje

1 200 MKD

Numri i dhomave: 1

Sot 09:51 , ,

Stan vo Karpos 1 pozadi Simpo

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:40 , ,

Stan vo Centar od 80m2

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 09:09 , ,

Stan na Vodno od 75m2

1 499 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:38 , ,

Stan vo Gradski zid

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:12 , ,

Ekskluziven stan 100m2 vo porta bunakovec

133 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 04:52 ,

Stan od 74m2

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 03:52 , ,

Stan vo Novo Lisice od 69m2

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 02:32 , ,

Stan od 109m2 vo Vlae

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 02:14 , ,

Se iznajmuvaat ili prodavaat dva stana vo Aerodrom

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 01:12 , ,

STAN VO NOVO LISICE

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:10 , ,

Stan od 76m2 vo Dojran

Numri i dhomave: 3
Sot 00:12 , ,

Stan vo Cair

Numri i dhomave: 2
Dje 23:37 , ,

Cetiri soben stan vo Aerodrom

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 23:29 , ,

Stan vo Karpos 4

Numri i dhomave: 2
Dje 23:14 , ,

Stan vo Skopje Sever

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:06 , ,

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NASELBA VODNO

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 23:01 , ,

Banes ne Cair

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 22:36 , ,

Namesten stan od 80m2

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 22:34 ,

Stan so dogradba

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione