Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Banesa

Shkup , 40989
Ohër , 2181
Manastir , 954
Tetovë , 938
Gostivar , 745
Kumanovë , 630
Shtip , 432
Strugë , 379
Strumicë , 240
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 14:44
Link:
, ,

Stan 68m2 vo Skopje Centar

122 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:55
Link:
,

Stan vo Ohrid

61 600 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Gush 14:34
Link:
, ,

Stan vo aerodrom 90m2

121 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 18:30 ,

STAN STROG CENTAR

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 17:39
Link:
, ,

Se prodava stan vo Aerodrom

1 450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:15 , ,

Stan dupleks od 134m2

167 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:44
Link:
, ,

Stan 68m2 vo Skopje Centar

122 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:50 , ,

Stan vo Debar Maalo Centar 70m2 so 3m2

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Sot 12:42 , ,

Stan vo Skopje Sever od 68m2

58 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:25 , ,

Stan vo Karpos 4

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 10:04 ,

Nov stan od 43m2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:43 ,

Duplex stan so potkrovje 78m2 K1

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:27 ,

Stan vo Stip

Numri i dhomave: 3,5
Dje 23:07 ,

shitet banesa 58m2

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:04 ,

shitet banesa 58m2

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:35 , ,

Stan od 54m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:20 , ,

Topansko Pole

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 19:56 , ,

Menuvam stan

55 555 MKD

Numri i dhomave: 2
Dje 19:56 , ,

Menuvam stan

11 111 MKD

Numri i dhomave: 2
Dje 19:55 , ,

Stan vo sopiste

1 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:55 , ,

Se prodava stan vo Cento

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:55 , ,

Se prodava stan vo K.Voda

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione