Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Banesa

Shkup , 37972
Ohër , 2130
Manastir , 930
Tetovë , 734
Gostivar , 631
Kumanovë , 584
Shtip , 419
Strugë , 296
Strumicë , 201
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Pri 10:03
Link:
, ,

Nov nevselen stan vo Kisela Voda

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:15
Link:
, ,

Se Prodava Stan vo cair

40 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 02:48 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:35 ,

Shiten banesat 77m2dhe 42m2

65 MKD

Numri i dhomave: 3
Dje 23:47 , ,

Namesten stan vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 23:26 , ,

Namesten stan so bazen od 71m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:11 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:57 ,

Се издава стан / Apartment to rent in Shtip

200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 22:54 , ,

Stan na Vodno itno

118 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Dje 22:49 , ,

Stan vo Karpos

1 250 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:12 , ,

Stan vo Kapistec od 95m2

114 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:04 ,

EKSTRA STAN so 3 spalni karsi posta

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:43 , ,

Stan od 84m2 kaj Tobacco 2

88 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 21:13 , ,

Се продава стан

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:42 , ,

Stan vo Centar kaj Pestaloci

99 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Dje 20:15
Link:
, ,

Se Prodava Stan vo cair

40 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:08 ,

Celosno opremen dupleks stan od 120m2 vo Strumica

71 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Dje 19:56 , ,

Stan 80m2 vo Avtokomanda Skopje East Gate

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 18:11 , ,

Stan od 87m2 vo Novo Lisice

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:36 , ,

Se prodava deloven prostor vo Kisela voda

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 17:00 , ,

Odlicen renoviran cetvorosoben stan od 99m2

88 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione