Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Banesa | Shkup

Çair , 479
Shkup , 60
Butel , 5
Centar , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe topansko pole , kategori Banesa , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: topansko pole | Të gjitha | Banesa | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 01:14 , ,

Se izdava stan od 54m2

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Maj 23:32 , ,

Stan dupleks vo Topansko Pole Cair

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
10 Maj 23:24 , ,

Stan dupleks vo Topansko Pole Cair

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
05 Maj 01:10 , ,

Se izdava ubavo namesten stan vo Topansko Pole

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
04 Maj 12:46 , ,

Stan vo Topansko Pole 45m2

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Pri 03:30 , ,

Iznajmuvam stan vo Topansko Pole na 1 sprat 70m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
12 Pri 07:09 , ,

Prodavam stan vo Topansko Pole

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Pri 02:04 , ,

Se prodava stan vo topasnko pole

820 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
01 Pri 17:17 , ,

Udoben stan na prv kat vo Topansko Pole

48 000 EUR

Numri i dhomave: 4
31 Mar 16:13 , ,

Stan vo Topansko Pole od 56m2

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Mar 16:33 , ,

Stan vo Topansko Pole

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Mar 15:05 , ,

Stan vo Topansko Pole

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Shk 12:51 , ,

Stan vo Topansko Pole

1 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Shk 02:02 , ,

Se izdava

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
28 Jan 15:23 , ,

Stan Topansko Pole

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj topansko pole | Të gjitha | Banesa | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione