Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vendbanime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Qer 20:23
Linku:
, ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom na odlicna lokacija

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Qer 13:46
Linku:
, ,

Trosoben namesten stan zad Skopjanka

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 04:27 , ,

Kuka od 120m2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 04:27
Linku:
, ,

For Rent "Sky Apartment"

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 04:27 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Sot 04:26 , ,

Se izdava stan kaj Nova Zeleznicka stanica

220 MKD Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Sot 04:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 04:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 04:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 04:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 04:26 , ,

Se izdava stan vo naselba Aerodrom

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
24 Qer 21:38 , ,

Kuka vo Lisice na ubava lokacija

265 000 EUR

Numri i dhomave: 7
24 Qer 21:09 , ,

Se prodava nov stan vo Aerodrom kaj Majcin Dom

76 800 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Qer 15:55
Linku:
, ,

Stan od 78m2 vo Novo Lisice

955 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Qer 13:58 , ,

Se iznajmuva stan vo Micurin

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
24 Qer 13:35 , ,

Stan od 78m2

111 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Qer 12:28 , ,

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
24 Qer 12:27 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
24 Qer 12:27 , ,

Moderno ureden trosoben stan vo Aerodrom

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione