Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vendbanime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 17:49
Линк
, ,

Fshati Matk

Numri i dhomave: 10

Sot 04:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:45 , ,

Се продава stan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 22:48 , ,

Shitet Banesa

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 22:00 , ,

Stanot se izdava vo Cair

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:59 , ,

Stan vo Topansko Pole

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Numri i dhomave: 6
Dje 17:10 , ,

Стан

56 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 80
Dje 12:12 , ,

STAN POD KIRIJA

Numri i dhomave: 3,5
Dje 02:04 , ,

Se prodava stan vo topasnko pole

820 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 01:37 , ,

Stan Cair

Numri i dhomave: 2,5
Dje 01:14 , ,

Se izdava stan od 54m2

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 00:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Pri 19:52 , ,

BANESA ME QIRA

Numri i dhomave: > 10
10 Pri 15:47 , ,

Stan vo Cair

220 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Pri 14:28 , ,

Se izdava stan vo Cair

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
10 Pri 14:13 , ,

Trosoben stan vo Cair od 80m2

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Pri 13:55 , ,

STAN PO NAJPOVOLNA CENA

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Pri 10:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Numri i dhomave: > 10
09 Pri 23:01 , ,

Banes ne Cair

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Pri 20:54 , ,

Stan vo Cair

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Pri 17:49 , ,

Fshati Matk

Numri i dhomave: 10
09 Pri 17:14 , ,

Stan Cair

Numri i dhomave: 2,5
09 Pri 14:40 , ,

Komplet namesten stan od 54m2

Numri i dhomave: 1

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione