Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vendbanime | Shtip

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 23:27 ,

Stan vo Stip

Numri i dhomave: 3,5
Dje 17:23 ,

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
16 Maj 20:22 ,

Se izdava stan vo Porta Prolet Stip

250 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
16 Maj 10:48
Линк
,

Stan vo strog centar

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Maj 10:33
Линк
,

Stan vo strog centar

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Maj 13:50 ,

Se iznajmuva stan

Numri i dhomave: 3
14 Maj 08:57 ,

Kuka na ul Kosovska so 600m2 dvorno mesto

30 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
31 Korr 19:53 ,

Kuka vo Stipsko Novo Selo

Numri i dhomave: 2,5
02 Maj 18:13 ,

Stan vo strogiot centar na gradot Stip

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
25 Pri 05:47 ,

Se izdava dvosoben stan vo 8mi Noemvri

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
25 Pri 02:20 ,

Kuka vo centarot na Stip

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
20 Pri 20:20 ,

Stan vo Stip

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Pri 09:12 ,

Kuka vo Stip

125 000 EUR

Numri i dhomave: 10
14 Pri 18:46 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

37 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Pri 01:28 ,

Kuka vo naselba Balkanska Stip itno

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
09 Pri 20:45 ,

Kuka vo Stip

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
07 Pri 11:13 ,

Top sreden stan

Numri i dhomave: 2
04 Pri 19:58 ,

Se iznajmuva prazen stan na familija

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
02 Pri 20:38 ,

Stan od 60m2 vo Stip

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione