Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Gostivar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shtëpi | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 13:15 , ,

Apartman dupleks

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 23:56 , ,

Se izdava vila vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
10 Pri 16:42 , ,

Stan vo Mavrovo

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 09:04 , ,

Vila vo Mavrovo od 410m2

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Mar 12:36 , ,

Vila Luna Mavrovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
13 Shk 01:43 , ,

iznajmuvam vikendica

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
12 Shk 14:40 , ,

Se iznajmuva vikendica od 90m2 vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
26 Dhj 16:29 , ,

Se iznamjuva Vila za Nova Godina

150 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
26 Dhj 05:38 , ,

Se izdava vikendica

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
13 Dhj 10:26 , ,

Se izdava vikendica

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
22 Nën 11:11 , ,

Se izdava vikendica

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
16 Nën 20:18 , ,

vila luna mavrovo

1 MKD / ditë

Numri i dhomave: 5
21 Gush 00:38 , ,

Vila RizAndi

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
26 Qer 18:25 , ,

Куќа 250м2 со дворно место 300м2

95 000 EUR

Numri i dhomave: 8
16 Dhj 17:15 , ,

Se iznajmuva vikendica za Nova Godina vo Mavrovo

80 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
25 Nën 08:13 , ,

Se izdava vikendica vo Mavrovi Anovi

Numri i dhomave: 3
10 Nën 20:21 , ,

LUX VILA ZA NOVOGODISNI PRAZNICI MAVROVO

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
08 Qer 16:55 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
03 Pri 02:02 , ,

SE IZNAJMUVA VILA VO MAVROVO SO PREKRASEN POGLED

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
13 Mar 13:12 , ,

Mavrovi Anovi Apartman "Caballa club"

720 MKD / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione