Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 2528
Gjevgjeli , 185
Ohër , 149
Shtip , 120
Manastir , 80
Gostivar , 54
Prilep , 46
Strumicë , 42
Kumanovë , 39
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës ,

Cityview apartment Ohrid for rent

33 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 15:51 ,

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 13:15 , ,

Apartman dupleks

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 12:12 , ,

Luksuzna Kuka Taftalidze

Numri i dhomave: > 10
Sot 12:04 ,

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 MKD / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 10:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 09:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:56 , ,

Se izdava vila vo Mavrovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 23:23 ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 22:40 , ,

Vila Dajana

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
Dje 22:35 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 MKD / ditë

Numri i dhomave: 9
Dje 22:31 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 MKD / ditë

Numri i dhomave: 9
Dje 21:05 , ,

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 20:43 ,

Villë në popova Shapka

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 18:26 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
Dje 17:59 ,

Se izdava villa Unika

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Dje 17:09 ,

Se izdava apartman

2 000 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 14:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 14:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 13:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 11:51 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 09:35 , ,

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 09:05 , ,

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
17 Pri 21:14 ,

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 MKD / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
17 Pri 19:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
17 Pri 14:40 , ,

Garsonjera izdavanje strog centar

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
17 Pri 14:34 ,

Kuka od 170m2 vo Gevgelija

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 170
17 Pri 14:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
17 Pri 13:50 ,

SE IZDAVA KUKA VO STROG CENTAR NA GEVGELIJA

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
17 Pri 13:39 ,

LUKSUZNA KUKA MOZE I ZA IZDAVANJE

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
17 Pri 13:04 ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
17 Pri 12:38 , ,

Se izdava sprat od kuka kaj Zeleznicka Stanica

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione