Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Sht 16:28 , ,

Namesten stan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Korr 23:34 , ,

Se izdava - Kirija - Ipet shtepi me Qira - Çair

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
16 Shk 17:11 , ,

SE IZDAVAT DVE POSEBNI KUKJI

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
16 Nën 21:34 , ,

Se izdava sprat od kuka

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Sht 15:52 , ,

Se izdava kuka vo Cair

Numri i dhomave: 2
07 Sht 11:59 , ,

Se izdava kuka vo Cair

Numri i dhomave: 2
02 Pri 02:20 , ,

Se izdava sprat od kukja za studenti

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Jan 22:51 , ,

Shtepi ne Cair Leshohet me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Tet 10:18 , ,

Ednosoben stan vo Cair

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Sht 16:39 , ,

Se izdava kuka

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Sht 23:52 , ,

Se izdava kuka vo Cair

6 500 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Mar 13:50 , ,

Kat od Kuka vo Cair

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
07 Shk 21:16 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Cair

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Jan 11:41 , ,

Se izdava kuka vo Gazi Baba

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
15 Tet 09:10 , ,

Se izdava kuka vo Cair

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Qer 18:31 , ,

Se izdava kuka vo Cair

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
26 Qer 16:57 , ,

Se Izdava Kuka

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
19 Qer 23:02 , ,

Aparment for rent

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Pri 22:07 , ,

Se izdava kuka vo Cair

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 16:43 , ,

Se izdava kuka vo Cair

Numri i dhomave: 2
24 Tet 17:02 , ,

Se izdava kuka House for rent

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
09 Tet 14:29 , ,

Izdavam sprat od kuka

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Tet 15:03 , ,

Izdavam sprat od kuka vo Topansko Pole

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
29 Sht 00:48 , ,

Iznajmuvam mala kuka

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
23 Sht 14:49 , ,

Izdavam kuka vo Cair

7 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
11 Gush 19:50 , ,

Se izdava kuka vo Cair

Numri i dhomave: 2
19 Qer 04:04 , ,

SE IZDAVA APARTMAN VO NASELBA CAIR

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
19 Shk 16:39 , ,

Se izdava Kuka House for Rent

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Shk 00:53 , ,

Se izdava sprat od kuka

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Shk 17:29 , ,

Se Izdava Kuka House for Rent

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Jan 17:08 , ,

Se Izdava Kuka House for Rent

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Nën 16:35 , ,

Se Izdava Kuka House for Rent

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
09 Nën 22:23 , ,

Se izdava kuka od 25m2 vo Cair

Numri i dhomave: 2
03 Nën 19:02 , ,

Sprat od kuka vo Topansko pole

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione