Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 04:28
Линк
, ,

Se izdava garsonjera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Dje 22:31 ,

Se iznajmuva vila Veljanoski

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 14:47 ,

Kuka vo Bitola

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
25 Maj 23:02 , ,

Se izdava kuka vo Zelezara

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 07:55 ,

Se iznajmuva vila

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
24 Maj 23:28 , ,

Se iznajmuva luksuzna kuka

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
23 Maj 06:01 , ,

Kuka vo Gorce Petrov do opstinata

15 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
22 Maj 22:37 ,

Se izdava kuka vo Pestani

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
22 Maj 21:54 ,

Се издава куќа во Велес

Numri i dhomave: 5
20 Maj 08:26 , ,

Se izdava kuka od 100m2 prizemje vo Kozle

6 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
18 Maj 13:03 ,

Apartmani Slavica i Marce

300 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
17 Maj 17:09 ,

Se izdava sprat od kuka

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
17 Maj 10:56 ,

Se izdava namestena kuka

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
15 Maj 13:47 ,

Apartmani Slavica i Marce

350 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
15 Maj 12:52 , ,

Mavrovo Kira apartments

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
15 Maj 07:19 ,

se iznajmuva kukja vo strog centar na veles

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
14 Maj 08:59 , ,

Del od kuka so poseben vlez

5 500 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
12 Maj 10:58 , ,

Se izdava kuka vo naselba Ilinden

Numri i dhomave: 3,5
11 Maj 23:20 ,

Apartmani Slavica i Marce

350 MKD / ditë

Numri i dhomave: 4
11 Maj 16:14 , ,

Se izdava sprat od kuka

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Maj 12:43 , ,

Se izdava polunamestena nova kukja vo Bardovci

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
11 Maj 11:09 , ,

Izdavam sprat od kukja vo Sopiste

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Maj 15:14 , ,

Se izdava del od kuka vo Madzari

6 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
09 Maj 15:11 , ,

Se izdava namestena kuka

Numri i dhomave: 3
08 Maj 12:11 , ,

Se izdava kuka Ilinden Ajvatovci

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
05 Maj 02:00 , ,

idkane

Numri i dhomave: 4
04 Maj 13:15 , ,

Se izdava kuka vo Butel 1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
04 Maj 12:20 , ,

Se izdava kuka vo Zelezara

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
04 Maj 03:49 , ,

Iznajmuvam kat

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
03 Maj 17:24 ,

Se izdavaat apartmani vo Ohrid

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
28 Pri 22:57 ,

Lovecka kuka Futi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
25 Pri 21:29 ,

Se izdavaat novi apartmani vo Ohrid

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
25 Pri 17:37 ,

Se izdava kuka pod kirija

Numri i dhomave: 4
22 Pri 22:19 ,

Se izdava kuka vo Vevcani

500 MKD / ditë

Numri i dhomave: 6
22 Pri 15:48 ,

Apartmani SAS

Numri i dhomave: 1,5
22 Pri 01:47 ,

Se iznajmuva vila Nize Pole Pelister

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione