Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:51
Линк
, ,

Prizemna kuka so dvor

8 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 13:04 ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Dje 09:25 , ,

KUKA DO FERIJALEN DOM

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
10 Pri 20:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Numri i dhomave: 2
10 Pri 19:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
10 Pri 15:29 , ,

Se izdava kuka

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
10 Pri 10:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
10 Pri 09:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Pri 07:54 , ,

Prizemje, 100 m2, Kozle, posledna 57

6 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
09 Pri 23:23 ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
09 Pri 17:09 ,

Se izdava apartman

2 000 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
09 Pri 14:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
05 Pri 02:53 , ,

Се издава куќа со двор

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
31 Mar 16:14 , ,

Kukja za iznajmuvanje

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Mar 22:14 ,

City view apartment Ohrid

2 000 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
25 Mar 13:05 , ,

Se izdava kuka vo naselba 11 Oktomvri

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
18 Mar 08:50 , ,

Se izdava

4 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
17 Mar 11:34 ,

Se izdavaat apartmani vo Gevgelija

7 500 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Mar 17:15 , ,

Издавам наместен стан/куќа-приземје

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
04 Mar 17:02 , ,

Се изнајмува стан/ куќа на призмје

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
12 Shk 01:36 ,

Издавам спрат од куќа

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
09 Shk 16:04 , ,

Se izdava sprat od kukja

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
07 Shk 10:45 , ,

Izdavam garsonjera vo Hrom

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
06 Shk 00:26 , ,

SE IZDAVA KUKA VO INDZIKOVO

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
02 Shk 23:59 , ,

Izdavam kuka 70m2 vo blizina na Skopski Saem

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
23 Jan 17:48 , ,

APARTMAN KRATOK PRESTOJ BESLATEN PARKING

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
16 Jan 06:50 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
27 Dhj 13:40 , ,

se izdava namesten stan vo kisela voda

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione