Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Kumanovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kukja , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Kukja | Të gjitha | Shtëpi | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:02 ,

Kuka vo blizina na Zelen Pazar

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 200
16 Maj 16:48 ,

KUKA VO KUMANOVO

Numri i dhomave: 5
14 Maj 18:28 ,

Kuka vo centarot na Kumanovo

62 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
08 Maj 01:58 ,

Kuka vo Kumanovo stari lozja itno

Numri i dhomave: 4
18 Pri 19:25 ,

Se prodava kukja kaj zelen pazar

Numri i dhomave: 10
17 Pri 10:35 ,

Se prodava karabina kukja

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
26 Shk 09:32 ,

Prodavam kukja vo strog centar na Kumanovo

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
24 Shk 09:12 ,

Se prodava kukja

85 000 MKD

Numri i dhomave: 4
18 Shk 21:49 ,

Kuka vo naselba Goce Delcev vo Kumanovo

Numri i dhomave: > 10
20 Jan 20:16 ,

Kuka so dva vleza

Numri i dhomave: > 10
18 Jan 18:02 ,

Prodavam kukja vo Kumanovo

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
05 Jan 05:47 ,

Kuka

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
27 Dhj 15:12 ,

prodavam kuka 100m2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
11 Nën 10:46 ,

KUKA DO ZELEN PAZAR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 200
17 Tet 17:27 , ,

Se prodava kukja so plac

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
22 Gush 00:10 ,

Se prodava

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
10 Gush 13:53 ,

Kuka so ovostarnik

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
14 Maj 07:55 ,

Kuka od 300m2

Numri i dhomave: 5
03 Maj 19:41 ,

Kuka vo centar na gradot 400m2

Numri i dhomave: 6
16 Pri 14:43 ,

Kuka vo Kumanovo

Numri i dhomave: > 10
23 Mar 12:43 ,

Kuka vo Kumanovo

Numri i dhomave: > 10
02 Shk 14:27 ,

Kuka vo Ajducka cesma

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Jan 15:46 ,

Kuka vo naselba Ajducka Cesma

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Nën 14:07 ,

Kuka vo strog centar i kuka vo Umin Dol

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Nën 13:17 ,

Kuka vo Kumanovo

Numri i dhomave: 8
18 Tet 20:19 ,

Kuka vo Kumanovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
05 Sht 17:22 ,

Kuka od 310m2

90 000 EUR

Numri i dhomave: 8
05 Sht 15:34 ,

Kuka vo Kumanovo

100 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Gush 16:34 ,

Kukja vo centar na Kumanovo

23 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
02 Gush 09:05 ,

Kukja vo Kumanovo

Numri i dhomave: 8
22 Korr 12:11 ,

Shtepia Kuka

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
03 Korr 10:55 ,

KUKA DO ZELEN PAZAR VO KUMANOVO

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 180
28 Qer 08:08 ,

Kuka od 451m2 vo Kumanovo

Numri i dhomave: 10
26 Qer 14:17 ,

Kuka vo Divo Naselje

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
05 Qer 19:51 ,

Kuka vo Lopate

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
31 Maj 12:06 ,

Kuka od 180m2 vo Kumanovo

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 180
24 Maj 00:55 ,

Kukja vo blizina na bolnica

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
17 Mar 19:28 ,

Stara kuka vo centar Kumanovo

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
21 Jan 20:23 ,

Кuka vo Кumanovo

Numri i dhomave: 4
20 Jan 16:37 ,

Kuka vo Kumanovo

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Kukja | Të gjitha | Shtëpi | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione