Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Manastir

Manastir , 805
Novaçi , 6
Mogillë , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kuka , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Kuka | Të gjitha | Shtëpi | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 15:39 ,

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 17:34 ,

Nova kuka vo Magarevo Pelister

65 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 120
Dje 11:05 ,

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
Dje 01:58 ,

Kuka vo centar na Bitola

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 200
07 Maj 15:29 ,

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Maj 12:33 ,

Kuka na tri kata

100 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 200
02 Maj 17:46 ,

Kuka na ul Car Samoil vo Bitola

83 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 120
23 Pri 19:08 ,

Kuka na 3 kata vo selo Kravari Bitola

45 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
22 Pri 14:12 Agjent për shitje të pronës ,

Plac so izgradena kuka

47 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
01 Pri 21:07 ,

Kuka na Sirok Sokak Bitola

Numri i dhomave: 8
30 Mar 20:42 ,

Kuka na ul Paralovska br 10

12 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Mar 18:59 ,

Novoizgradena kuka

120 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 140
20 Mar 18:57 ,

Kuka

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
22 Shk 16:28 ,

Kuka

20 000 MKD

Numri i dhomave: 4
12 Shk 13:23 ,

Kuka so dukan i dvorno mesto

Numri i dhomave: 8
26 Jan 11:25 ,

Kuka vo Bitola

Numri i dhomave: 6
07 Jan 05:47 ,

Se prodava

17 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
08 Dhj 04:08 ,

Za adaptacija

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
20 Nën 14:30 ,

Kuka 210m2 vo Bitola moze zamena

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Kuka | Të gjitha | Shtëpi | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kuka in category Shtëpi
  • kuka in category Vendbanime
  • kuka in category Qen
  • kuka in category Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • kuka in category Banesa
  • Kuka in category Shtëpi
  • Kuka in category Punë
  • kuka in category Vendbanime
  • Kuka in category Shtëpi dhe familje
  • Kuka in category Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione