Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Ohër

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shtëpi | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 12:37
Linku:
,

Se izdavaat novi luksuzni apartmani vo centar na Ohrid

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200

Sot 17:15 ,

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

Numri i dhomave: 2
Sot 15:12 ,

Nova gradba apartman i stara kuka so 2 markici

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 12:37
Linku:
,

Se izdavaat novi luksuzni apartmani vo centar na Ohrid

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
Sot 12:04 ,

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 MKD / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 10:45 ,

Posledna sansa po ovaa cena stara kuka Ohrid cen

150 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Sot 05:09 ,

Kuka od 193 m2 vo Ohrid

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Dje 17:59 ,

Se izdava villa Unika

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Dje 17:09 ,

Se izdava apartman

2 000 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 15:49 ,

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 13:03 ,

KUKA SO DVORNO MESTO VO OHRID

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
08 Maj 11:46 ,

Villa Rustica

600 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
08 Maj 01:58 ,

Kuka vo Trpejca

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
07 Maj 23:44 ,

студио Tamara

Numri i dhomave: 1
07 Maj 11:02 Agjent për shitje të pronës ,

AGENCIJA JURIS KUKA VO OHRID

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
05 Maj 14:08 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka od 130m2 vo Lagadin

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
05 Maj 08:03 ,

Vikend kuka vo Ljubanista

46 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Maj 21:03 Agjent për shitje të pronës ,

Cityview apartmani Ohrid

33 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
28 Pri 13:19 ,

Se iznajmuva Mango Residеnce apartman

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
18 Dhj 12:33 ,

Se izdavaat apartmani Slavica i Marce

350 MKD / muaj

Numri i dhomave: 4
27 Pri 03:35 ,

Се продава куќа во Охрид

36 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
27 Pri 03:34 ,

Apartmani Slavica i Marce

350 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
23 Pri 13:53 ,

Se izdava Vila Dionis vo Ohrid

Numri i dhomave: 9
13 Pri 11:07 ,

Dve kuki vo Ohrid

Numri i dhomave: > 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione