Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Ohër

Ohër , 191
Debarcë , 6
Strugë , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Se prodava , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Se prodava | Të gjitha | Shtëpi | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:12 ,

Nova gradba apartman i stara kuka so 2 markici

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
06 Maj 20:44 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
06 Maj 17:55 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
06 Maj 15:49 ,

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
06 Maj 13:03 ,

KUKA SO DVORNO MESTO VO OHRID

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
05 Maj 14:08 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka od 130m2 vo Lagadin

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
29 Pri 10:42 , ,

Kuka vo selo Belcista

Numri i dhomave: 4
27 Pri 03:35 ,

Се продава куќа во Охрид

36 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
12 Pri 16:31 ,

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
08 Pri 15:37 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo strog centar na Ohrid

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
03 Pri 02:40 ,

Vikend kuka i plac so pogled na ezero

44 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
23 Mar 12:06 ,

Kuka karabina Ramne

34 000 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Mar 06:00 ,

Se prodava kuka

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
11 Mar 19:38 , ,

Se prodava stara kujka

6 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Sht 21:10 ,

PRODAVAM KUKA VO OHRID

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
05 Gush 15:34 ,

Kuka vo selo Velgosti Ohrid

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
31 Korr 21:33 ,

oglas

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Korr 18:41 ,

Prodavam kukja

Numri i dhomave: > 10
25 Qer 12:53 ,

Kuka od 300m2 vo Ohrid

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
30 Maj 20:36 ,

Kukja /plac

Numri i dhomave: 5
06 Maj 23:28 ,

Kuka Lakocerej -Ohrid

27 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
13 Shk 17:40 ,

Kuka so dvorno mesto od 300m2

Numri i dhomave: 4

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Se prodava | Të gjitha | Shtëpi | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione