Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe selo , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: selo | Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Qer 23:12
Linku:
,

Kuka vila vo selo Bratindol Bitola

Numri i dhomave: 7

Sot 12:53 , ,

Kuka vo selo Jurumleri

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
21 Qer 23:12 ,

Kuka vila vo selo Bratindol Bitola

Numri i dhomave: 7
16 Qer 13:25 ,

Kuka na dva sprata vo Novo Selo

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
03 Qer 10:33 ,

Kuka so 5 dekari zemja vo Veles Basino selo

70 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
01 Qer 13:00 ,

Kuka na 3 kata vo selo Kravari Bitola

45 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
18 Maj 10:07 , ,

Kuka vikendica vo selo Izvor Kicevsko

20 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
10 Maj 14:57 , ,

Kuka vo selo Kukurecani Bitola

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 60
09 Maj 18:23 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo selo Lesok

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Maj 19:52 ,

Kuka vo selo Luke Kriva Palanka

Numri i dhomave: 4
31 Korr 19:53 ,

Kuka vo Stipsko Novo Selo

Numri i dhomave: 2,5
27 Pri 19:21 , ,

Vikend kuka na prekrasna lokacija Mavrovo

78 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Pri 18:46 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

37 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Pri 19:05 ,

Kuka vo selo Orasac

Numri i dhomave: 2
25 Mar 18:27 ,

Kuka vo selo Dolani

50 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
22 Mar 09:01 , ,

Se iznajmuva vikendica

6 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Shk 03:51 ,

Kuka vo selo Dragoevo Stipsko

61 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
16 Shk 15:46 , ,

Kuka vo selo Klisura Demir Kapija

Numri i dhomave: 4
21 Jan 11:53 , ,

Kuka vo selo Orman Volkovo

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
15 Jan 17:17 ,

Bogorodica

Numri i dhomave: 6
18 Dhj 23:17 , ,

Iznajmuvam kuka 500m2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
07 Dhj 13:43 , ,

Se prodava kukja vo Dracevo

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Nën 22:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
29 Nën 19:53 , ,

Kuka vo Skopje

Numri i dhomave: > 10
29 Nën 19:44 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
29 Nën 16:55 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
29 Nën 15:36 ,

Kuka Villa vo selo Podares

230 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
29 Nën 14:02 ,

Kuka vo selo Oraovica

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Nën 11:53 ,

Kuka vo Kicevo

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj selo | Të gjitha | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • selo në kategorinë Shtëpi
  • selo në kategorinë Shtëpi
  • selo në kategorinë Vendbanime
  • selo në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • selo në kategorinë Vila
  • Selo bansko në kategorinë Shtëpi
  • selo në kategorinë Shtëpi
  • SELO në kategorinë Banesa
  • Selo Bansko në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • selo në kategorinë Baraka dhe garazha

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione