Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 8003
Kumanovë , 1010
Manastir , 918
Gostivar , 674
Tetovë , 593
Ohër , 580
Prilep , 510
Shtip , 434
Veles , 367
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Maj 17:00
Link:
, ,

Kuka na Matka

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
13 Maj 18:23
Link:
,

Shtepia Gostivar

Numri i dhomave: 8
23 Maj 08:56
Link:
,

Kuka vo Kicevo

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6

Sot 13:16 ,

Kuka vo centarot na Kavadarci

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:28 , ,

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
Sot 12:15 ,

Kuka od 40m2

20 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 40
Sot 09:40 , ,

Stan vo naselba Kozle od 40m2

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 09:21
Link:
,

Vend per ndertim

400 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:06 , ,

Kuka vo Vlae

115 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 22:33 , ,

Kuka vo Zlokukani

47 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:29 , ,

Imot so kuka i supa

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 22:01 , ,

Prodavam kuka so plac

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:19 , ,

Kuka vo Star Dojran

Numri i dhomave: > 10
Dje 17:07 ,

Kuka vo Centar na Kumanovo

185 900 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 16:07 , ,

Semejna kuka so dvor

360 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 13:46
Link:
,

Shtepi prej 180m2 ne Gostivar

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
23 Maj 20:21 ,

Kuka vo Probistip

38 000 EUR

Numri i dhomave: 7
23 Maj 20:19
Link:
,

Plac vo Banevo Trlo

Numri i dhomave: 3
23 Maj 20:17 , ,

Karpos plac so markica za gradba a1 ul.Bagdadska

450 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
23 Maj 19:53 , ,

Lokacija za zgrada vo Centar Kapistec

450 000 EUR

Numri i dhomave: 7
23 Maj 17:00
Link:
, ,

Kuka na Matka

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
23 Maj 15:10 , ,

Kuka so dvorno mesto

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione