Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi | Kumanovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 15:07
Link:
,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 3
07 Maj 17:53
Link:
,

Nova kuka na dva kata vo Kumanovo

Numri i dhomave: 6

Sot 15:07 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 3
Sot 13:29
Link:
,

Kuka od 100m2 vo Kumanovo

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Sot 00:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 18:02 ,

Kuka vo blizina na Zelen Pazar

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 200
Dje 11:52 ,

Kuka vo Kumanovo

50 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 09:10 ,

KUKA VO KUMANOVO

100 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 08:39 ,

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Dje 01:58 ,

Kuka vo Kumanovo stari lozja itno

Numri i dhomave: 4
07 Maj 22:06 ,

Kuka Macja Glava Kumanovo Romanovce

95 000 EUR

Numri i dhomave: 8
07 Maj 20:03 ,

Kuka vo s Tabanovce

Numri i dhomave: 3
07 Maj 17:53 ,

Nova kuka na dva kata vo Kumanovo

Numri i dhomave: 6
07 Maj 16:48 ,

KUKA VO KUMANOVO

Numri i dhomave: 5
05 Maj 10:07 ,

Stara kuka so plac vo Kumanovo

Numri i dhomave: 4
04 Maj 18:11 ,

Kuka od 100m2 vo Kumanovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
01 Maj 07:59 ,

Kuka vo Divo Naselje Kumanovo

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
30 Pri 10:10 ,

Kuka vo Kumanovo od 144m2

75 000 MKD

Numri i dhomave: 7
30 Pri 10:08 ,

Prodavam kuca nas karpos kumanovo

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
27 Pri 14:15 ,

Kuka vo Kumanovo

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Pri 15:24 ,

Се продава куќа итно

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
22 Pri 22:25 ,

Nova kuka vo centarot na Kumanovo

67 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
22 Pri 21:07 ,

Kuka od 144m2 vo Kumanovo

72 000 EUR

Numri i dhomave: 7
18 Pri 19:25 ,

Se prodava kukja kaj zelen pazar

Numri i dhomave: 10
17 Pri 10:35 ,

Se prodava karabina kukja

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
10 Pri 18:58 ,

Kuka vo s Umindol

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
04 Pri 18:44 ,

Kuka na bul.Oktomvriska revolucija-Kumanovo

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 160
28 Mar 23:26 ,

Kuka

Numri i dhomave: 5
27 Mar 10:47 ,

Кuka od 180m2

Numri i dhomave: 2
20 Mar 12:32 ,

Kuka na najdobra lokacija

Numri i dhomave: 8
15 Mar 04:34 ,

Kuka vo Zelen Rid

Numri i dhomave: 6
09 Mar 00:25 ,

Kuca

Numri i dhomave: 4

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione