Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi | Vinicë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Vinicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | Vinicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Korr 11:25 ,

Sprat od semejna kuka

33 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
29 Korr 15:08 ,

Kuka i avto rabotilnica

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Korr 06:54 ,

Sprat i potkrovje

33 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
06 Korr 16:33 ,

Kuka do gala kafe

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Shk 13:32 ,

Kuka vo Visnica

Numri i dhomave: 6
30 Jan 16:03 ,

Kuka vo Vinica

Numri i dhomave: 7
30 Nën 12:30 ,

Ranc vo Vinica

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
15 Sht 00:24 ,

Kuka vo Vinica

Numri i dhomave: 10
11 Maj 21:54 ,

Kuka vo Vinica

Numri i dhomave: > 10
27 Dhj 15:29 ,

Куќа

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Nën 23:25 ,

Vinica

Numri i dhomave: 3
10 Korr 18:43 ,

Ranc

Numri i dhomave: 3
25 Dhj 21:49 ,

Kuka od 280m2 vo Vinica

Numri i dhomave: 6
27 Gush 16:46 ,

Kuka so golem dvor

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
23 Gush 23:13 ,

KUKA SO KOMPLETEN IMOT

85 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
30 Korr 15:53 ,

Kuka od 100m2 vo Vinica

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
09 Korr 15:01 ,

KUKA VO VINICA ODLICNA LOKACIJA

69 300 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
23 Dhj 17:57 ,

Kuka 200m2 vo Vinica

Numri i dhomave: 10
12 Sht 08:54 ,

Kuka vo Vinica

25 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
25 Gush 10:40 ,

Kuka od 300m2 vo Vinica

85 000 EUR

Numri i dhomave: 10
25 Pri 23:04 ,

Kuka vo Vinica

Numri i dhomave: > 10
23 Korr 14:49 ,

Kuka vo Vinica

Numri i dhomave: 10
11 Qer 16:41 ,

Objekt vo centarot na Vinica

340 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Jan 10:49 ,

Kuka od 370m2 vo Vinica

77 000 EUR

Numri i dhomave: 8
12 Jan 12:57 ,

Stara kuka vo Selo Blatec

8 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
20 Dhj 21:23 ,

Kuka 115m2 vo Vinica

100 EUR

Numri i dhomave: 8
14 Tet 20:36 ,

Kuka od 220m2 vo Vinica

Numri i dhomave: 10
16 Qer 00:20 ,

Blatec

20 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Qer 22:52 ,

Kuka 75m2 vo Vinica Blatec

20 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Qer 10:26 ,

Kuka od 450m2 vo Vinica

50 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
05 Maj 12:00 ,

Kuka vo Vinica

Numri i dhomave: 5
05 Pri 21:59 ,

Kuka so dvorno mesto vo selo Istibanja

Numri i dhomave: 8
05 Mar 14:01 ,

Kuka od 800m2 vo Vinica

Numri i dhomave: > 10
04 Mar 22:24 ,

KUKA VO VINICA

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Jan 00:44 ,

Kuka vo Vinica

29 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
28 Dhj 14:46 ,

Kuka od 300m2 vo Vinica

90 000 EUR

Numri i dhomave: 8
25 Nën 22:19 ,

Kuka od 180m2 vo Vinica

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
25 Tet 14:56 ,

Kuka vo Vinica

Numri i dhomave: > 10
11 Sht 20:00 ,

Ubava kuka vo Vinica

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Gush 23:51 ,

KUKA OD 220m2 VO VINICA ITNO

Numri i dhomave: 9

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | Vinicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione