Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 6076
Kumanovë , 994
Manastir , 710
Gostivar , 529
Prilep , 524
Shtip , 420
Tetovë , 390
Veles , 367
Ohër , 351
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 00:39 ,

SE PRODAVA NAMESTENA TIPSKA KUKA 135 000 EVRA

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Sot 00:39 ,

SE PRODAVA TIPSKA KUKA NAMESTENA 135 000 EVRA

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Sot 00:39 ,

SE PRODAVA TIPSKA KUKA NAMESTENA 135 000 EVRA

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Sot 00:39 ,

SE PRODAVA TIPSKA KUKA NAMESTENA 135 000 EVRA

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Sot 00:39 ,

SE PRODAVA TIPSKA KUKA NAMESTENA 135 000 EVRA

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Sot 00:39 ,

SE PRODAVA TIPSKA KUKA 135 000 evra

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Sot 00:39 ,

SE PRODAVA TIPSKA KUKA 135 000 evra

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Sot 00:39 ,

SE PRODAVA TIPSKA KUKA 135 000 evra

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Sot 00:39 ,

SE PRODAVA TIPSKA KUKA 135 000 evra

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
Dje 17:00 , ,

Kuka od 149m2

90 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 6
Dje 14:56 ,

SE PRODAVA

265 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 13:04 , ,

Semejna kuka zatvorena karabina

56 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
Dje 12:40 , ,

Kuka 140m2 so 360m2 dvor vo Zdanec

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
Dje 12:28 , ,

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
Dje 09:59 ,

SE PRODAVA TIPSKA KUKA CENA 135 000 EVRA

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
13 Gush 23:48 , ,

Prekrasna vila vo Karpos

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
13 Gush 22:29 , ,

Imot so kuka i supa

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Gush 19:24 , ,

Kupuvam kuka

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
13 Gush 19:19 , ,

Kuka vo Star Dojran

Numri i dhomave: > 10
13 Gush 18:30 ,

Kuka vo Prilep

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Gush 11:42
Линк
, ,

Kuka vo Volkovo

69 750 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Gush 11:16 , ,

Baraka so dogradba vo Butel 2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
12 Gush 22:15 ,

Се продава куќа

85 000 EUR

Numri i dhomave: 10
12 Gush 19:55 , ,

Kuka vo Vlae

112 500 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Gush 19:55 ,

Kuka na Elen Kamen

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
12 Gush 18:56
Линк
,

Продавам куќа во ЛЕВАЦИ Штип

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
12 Gush 18:41 ,

Продавам куќа во Кочани.

Numri i dhomave: 10
12 Gush 18:24 , ,

BARAM DA KUPAM KUKA

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione