Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 3673
Kumanovë , 540
Gostivar , 480
Ohër , 363
Tetovë , 326
Manastir , 315
Prilep , 226
Kërçovë , 194
Shtip , 182
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 21:22
Link:
,

Se prodava kuka

100 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
06 Pri 08:57
Link:
,

Kuka na glavna ulica

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200

Sot 11:30 ,

Ne Vselena Kukja

125 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180
Sot 10:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:22 , ,

Kukа vo Vizbegovo

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 10:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Numri i dhomave: > 10
Sot 07:55 , ,

Kuka vo Radisani

Numri i dhomave: 9
Sot 05:09 ,

Kuka od 193 m2 vo Ohrid

65 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sot 03:12 , ,

KUKA SO PLAC 2000m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Sot 01:12 , ,

KUKA VO KISELA VODA

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Sot 00:29 ,

Kuka vo naselba Babi

Numri i dhomave: 10
Sot 00:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 23:55 ,

Kuka vo strog centar na Stara Carsija

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 21:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:44 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 19:46 , ,

Продажба на куќа

Numri i dhomave: 7
Dje 19:43 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 19:38 ,

Se prodava Vila

100 MKD

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Dje 19:25 ,

Se prodava kukja kaj zelen pazar

Numri i dhomave: 10
Dje 18:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Numri i dhomave: > 10
Dje 18:43 , ,

Prodavam kuka vo butel 2

180 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 17:55 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
Dje 17:27 , ,

Kuca vo N.Zelezara

310 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 16:45 , ,

Kuka vo Radisani

160 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 16:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 15:58 , ,

Kuka vo Przino

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
Dje 15:28 , ,

Kuka od 444m2 vo Radishani 3 vlez

110 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione