Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 6519
Kumanovë , 787
Manastir , 677
Gostivar , 558
Ohër , 495
Tetovë , 407
Prilep , 404
Shtip , 347
Veles , 276
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 00:48 , ,

Kuka vo Saraj

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 23:32 ,

Kuka vo centar na Kocani

39 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 7
Dje 23:32 , ,

Vikendica vo ORESANI

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 23:22 , ,

KUKA VO NASELBA LISICE

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 23:08 ,

Shtepi ne Gostivar

49 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:55 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
Dje 22:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 21:54 , ,

Kuka so restoran

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 20:52 , ,

Kuka so plac vo Pintija

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 19:54 , ,

Kuka od 100m2 vo Indzikovo

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 19:44 , ,

SUPER EFTINO

85 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 19:37 , ,

Kuka na Vodno

260 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:25 , ,

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
Dje 19:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 80
Dje 18:51 , ,

KUKA NA VODNO

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 18:37 ,

Prizemje od kuka vo Negotino

Numri i dhomave: 5
Dje 18:28 ,

Kuka vo centarot na Kumanovo

62 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Dje 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Numri i dhomave: 6
Dje 18:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 18:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 18:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 18:02 ,

Kuka vo blizina na Zelen Pazar

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 200
Dje 17:37 , ,

Kuka vo Naselba dracevo so imoten list

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione