Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 6278
Kumanovë , 774
Manastir , 632
Gostivar , 556
Ohër , 486
Tetovë , 401
Prilep , 384
Shtip , 337
Veles , 266
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:00
Линк
,

Kuka so dvorno mesto vo strogiot centar na gradot

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
08 Maj 12:53
Линк
, ,

Sprat od kuka 83m2 itno

Numri i dhomave: 4

Sot 10:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Numri i dhomave: > 10
Sot 05:09 ,

Kuka od 193 m2 vo Ohrid

65 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
Sot 03:12 , ,

KUKA SO PLAC 2000m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Sot 03:07 , ,

Kuka vo Idrizovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 02:12 , ,

PRODAVAM KUKJA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 02:11 ,

Kuqa vo dolno bajnica 1700m2

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
Sot 02:11 , ,

111111

118 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 02:11 ,

Se prodavas kuca so dvor

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
Sot 02:11 ,

SE PRODAVA KUCA POSLE BABIN DOL

25 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 150
Sot 02:10 , ,

Se prodava

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 02:10 ,

Se prodava Vila nova povolno

1 MKD

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 02:10 ,

Kuka od 261m2 vo Tetovo

85 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 01:12 , ,

KUKA VO KISELA VODA

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Sot 00:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 23:52 ,

Vikend Kuka naselba Zdunje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Dje 21:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 19:46 , ,

Продажба на куќа

Numri i dhomave: 7
Dje 19:43 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione