Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 934
Kumanovë , 189
Manastir , 124
Ohër , 110
Prilep , 79
Veles , 54
Tetovë , 53
Gjevgjeli , 46
Gostivar , 44
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 23:55 ,

Kuka vo strog centar na Stara Carsija

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 21:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Dje 15:06 , ,

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Dje 15:02 ,

KUKA VO SELO ORAOVICA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 04:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Maj 22:55 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
11 Maj 16:25 Agjent për shitje të pronës ,

Renoviran stan vo Centar

47 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Maj 09:55 , ,

Kuka vo Neprosteno od 110m2

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 110
11 Maj 09:08 ,

Kuka od 120m2 vo Veles

45 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
11 Maj 01:58 ,

Kuka vo Trpejca

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Maj 23:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
10 Maj 23:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
10 Maj 22:06 ,

Kuka Macja Glava Kumanovo Romanovce

95 000 EUR

Numri i dhomave: 8
10 Maj 22:05 , ,

Kuka vo gorno Nerezi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Maj 16:48 , ,

Nova kuka vo izgradba

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
10 Maj 16:42 , ,

Kuka so pogled na Skopje

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
10 Maj 13:03 , ,

Shtëpia 2 katëshe në shitje

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Maj 10:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Maj 07:55 , ,

Kuka vo Radisani

Numri i dhomave: 9
10 Maj 03:12 , ,

KUKA SO PLAC 2000m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
10 Maj 03:07 , ,

Kuka vo Idrizovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
08 Maj 17:34 ,

Nova kuka vo Magarevo Pelister

65 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 120
08 Maj 01:58 ,

Kuka vo Kumanovo stari lozja itno

Numri i dhomave: 4
07 Maj 11:02 Agjent për shitje të pronës ,

AGENCIJA JURIS KUKA VO OHRID

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
05 Maj 14:08 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka od 130m2 vo Lagadin

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
05 Maj 10:07 ,

Stara kuka so plac vo Kumanovo

Numri i dhomave: 4
04 Maj 19:49 ,

Kuka vo selo Slatina Makedonski Brod

2 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
02 Maj 20:33 ,

Kuka vo Centar na Gevgelija

30 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Maj 12:33 ,

Kukja

1 EUR

Numri i dhomave: 4

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione