Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 1265
Kumanovë , 343
Manastir , 317
Shtip , 235
Prilep , 198
Tetovë , 150
Koçan , 150
Veles , 137
Gostivar , 134
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 22:28 ,

Vednas vseliva kukja

28 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 22:28 ,

Vednas vseliva kukja

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 22:28 ,

Ekstra kukja so letnikovec

Numri i dhomave: 5
Sot 20:17 ,

Vednas vseliva kukja

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 10:07 , ,

Kuka vikendica vo selo Izvor Kicevsko

20 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
17 Maj 13:22 , ,

Kuka vo naselba Cento

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
17 Maj 11:34 ,

Vednas vseliva kuka vo Bitola

29 500 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Maj 17:04 , ,

Kuka vo Dracevo

105 000 EUR

Numri i dhomave: 6
14 Maj 11:03 , ,

Stara kuka vo Neprosteno

15 000 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Maj 03:06 ,

Stara kuka vo Bitola

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Maj 03:06 , ,

Vikendica vo Mavrovo

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
12 Maj 18:21 , ,

Dvospratna kuka vo Lisice

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
12 Maj 12:18 ,

Kuka vo Ohrid

Numri i dhomave: 5
11 Maj 11:41 ,

Dvokatna kuka vo Resen

Numri i dhomave: 4
10 Maj 12:07 ,

Kuka vo Prilep

21 000 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Maj 10:57 , ,

Semejna kuka vo Rzanicino

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
10 Maj 01:24 ,

Vednas vseliva kuka

29 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
09 Maj 19:59 ,

Vednas vseliva kukja

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
09 Maj 17:48 ,

Kuka od 180m2 Kumanovo

160 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 180
09 Maj 15:22 ,

Kuka vo centarot na Strumica

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
09 Maj 14:16 ,

Kuka vo Prilep

20 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
08 Maj 11:02 ,

Se prodava kuka

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione