Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 757
Kumanovë , 156
Gostivar , 125
Ohër , 116
Manastir , 99
Tetovë , 73
Kërçovë , 51
Prilep , 51
Strumicë , 46
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 00:29 ,

Kuka vo naselba Babi

Numri i dhomave: 10
Dje 21:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:44 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
Dje 18:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Numri i dhomave: > 10
Dje 17:55 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
Dje 16:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 16:14 , ,

KUKA VO MADZARI NA 3 KATA

140 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 15:28 , ,

Kuka od 444m2 vo Radishani 3 vlez

110 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 12:37 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 12:04 , ,

DVE KUKI VO RADISANI

Numri i dhomave: > 10
17 Maj 21:11 ,

Zgrada vo Kicevo

Numri i dhomave: > 10
17 Maj 19:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Maj 17:34 , ,

Kuka vo Madzari od 400m2 i plac od 900m2

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Maj 15:33 , ,

SHITET GODINE 6 KATESHE NE DURRES

2 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 130
17 Maj 14:35 , ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 190
17 Maj 13:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Maj 12:54 ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 10
17 Maj 11:46 ,

Villa Rustica

600 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Maj 09:24 ,

Kuka vo Strumica

Numri i dhomave: 10
17 Maj 09:10 ,

KUKA VO KUMANOVO

100 EUR

Numri i dhomave: 10
17 Maj 08:39 ,

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
16 Maj 23:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Maj 17:32 , ,

Kuka vo centarot na Pintija

210 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Maj 16:42 , ,

Kuka so pogled na Skopje

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Maj 16:03 ,

Kuka vo Tetovo

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Maj 15:18 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Maj 14:10 , ,

KUKA VO NASELBA CENTO

Numri i dhomave: > 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione