Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 5907
Kumanovë , 824
Manastir , 707
Gostivar , 566
Ohër , 530
Tetovë , 421
Prilep , 411
Shtip , 315
Veles , 283
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Maj 13:11
Link:
, ,

Продавам куќа

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Maj 17:53
Link:
,

Nova kuka na dva kata vo Kumanovo

Numri i dhomave: 6
15 Pri 19:54
Link:
,

Vednas vseliva kuka od 190m2 vo Kavadarci

105 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 190

Sot 22:53 , ,

Baraka so dogradba

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
Sot 22:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 140
Sot 22:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Sot 22:04 , ,

Kuka vo gorno Nerezi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 22:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 21:47 , ,

Luksuzna kuka vo Radishani

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 21:39 , ,

Kuka vo Vlae

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 21:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Numri i dhomave: 6
Sot 20:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 20:42 , ,

Kuka vo Petrovec

Numri i dhomave: 5
Sot 20:31 ,

Kuka vo Radozda

500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 20:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Sot 19:56 ,

Vila Pavia

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 19:33 , ,

Se prodava kukja vo butel 1

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 19:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Numri i dhomave: 4
Sot 18:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 18:31 , ,

Kuka vo Crnice

173 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sot 17:32 , ,

Kuka vo centarot na Pintija

210 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 17:13
Link:
,

Shtepi 250m2 me 3 duqane

360 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 16:48 ,

KUKA VO KUMANOVO

Numri i dhomave: 5
Sot 16:48 , ,

Nova kuka vo izgradba

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Sot 16:42 , ,

Kuka so pogled na Skopje

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 16:25
Link:
, ,

Se prodava kuka so plac na Kale

Numri i dhomave: 6
Sot 16:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
Sot 16:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 16:03 ,

Kuka vo Tetovo

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 15:47 ,

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

40 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione