Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 7448
Kumanovë , 958
Manastir , 857
Gostivar , 618
Ohër , 596
Prilep , 499
Tetovë , 492
Shtip , 409
Veles , 346
Shfaqni të gjitha

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Maj 11:43
Linku:
,

Kuka od 400m2 vo Dutlok na sam pat

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
12 Maj 11:04
Linku:
, ,

Kuka so golem dvor od 680m2 vo Butel 1

132 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 08:13 , ,

Plac so kuka

Numri i dhomave: 8
Sot 07:15 ,

Kuka vo centarot na gradot

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 03:03 ,

Kuka vo centarot na gradot

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 01:58 ,

Kuka vo Trpejca

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 00:54 , ,

Kuka vo Lisice od 160m2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 00:46 , ,

Baraka vo Butel 1

170 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 23:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 23:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 23:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 22:53 , ,

Baraka so dogradba

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
Dje 22:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 140
Dje 22:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Dje 22:04 , ,

Kuka vo gorno Nerezi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 22:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 21:47 , ,

Luksuzna kuka vo Radishani

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 21:39 , ,

Kuka vo Vlae

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 21:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Numri i dhomave: 6
Dje 20:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 20:42 , ,

Kuka vo Petrovec

Numri i dhomave: 5
Dje 20:31 ,

Kuka vo Radozda

500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Dje 20:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 20:03 ,

Kuka vo s Tabanovce

Numri i dhomave: 3
Dje 19:56 ,

Vila Pavia

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 19:33 , ,

Se prodava kukja vo butel 1

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 19:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Numri i dhomave: 4
Dje 18:37 ,

Kuka vo Prilep

Numri i dhomave: 3
Dje 18:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 18:31 , ,

Kuka vo Crnice

173 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione