Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 17:49
Линк
, ,

Fshati Matk

Numri i dhomave: 10

Dje 10:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Numri i dhomave: > 10
12 Pri 04:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Pri 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
11 Pri 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Numri i dhomave: 6
09 Pri 17:49 , ,

Fshati Matk

Numri i dhomave: 10
06 Pri 15:47 , ,

Kuka vo Cair

200 EUR

Numri i dhomave: 10
31 Mar 22:31
Линк
, ,

Dve kuki komplet zaedno

92 000 EUR

Numri i dhomave: 8
31 Mar 16:13 , ,

Kuka na frekfentna lokacija vo Cair

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
21 Mar 20:17 , ,

Kuka vo Cair

138 800 EUR

Numri i dhomave: 8
16 Mar 23:55 , ,

Kuka vo gazi baba pod opstina cair

11 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Mar 04:34 , ,

куќа

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
09 Mar 15:52 , ,

Kuka vo Gazibaba od 170m2

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
28 Shk 08:47 , ,

Prodazba na kuka

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Shk 01:38 , ,

Se prodava kukja na 3 sprata

Numri i dhomave: 8
12 Shk 17:57 , ,

Se prodava kukja na 3 sprata

Numri i dhomave: 8
22 Jan 21:28 , ,

Се продава

1 MKD

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
21 Jan 21:18 , ,

Kuka do Poliklinka Bit Pazar

75 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
18 Jan 08:07 , ,

Kuka na Dzon Kenedi

115 000 EUR

Numri i dhomave: 7
05 Jan 08:40 , ,

Kuka od 160m2 vo Gazi Baba

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
04 Jan 14:27 Agjent për shitje të pronës , ,

UBAVA KUKA 120M2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
02 Jan 23:37 , ,

Se prodava kuka

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
02 Jan 23:37 , ,

Kuka

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
02 Jan 14:58 , ,

Shitët shtëpia 120m2 ne Çair,

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
01 Jan 22:38 , ,

Se prodava kuka

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
24 Dhj 11:37 , ,

Kuka od 90m2 plus dvor vo Cair

100 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 90
14 Dhj 12:52 , ,

Kukja vo Gazi Baba

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione