Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Butel , 245
Shkup , 29
Centar , 3
Çair , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Butel 2 , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Butel 2 | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 20:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 18:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Numri i dhomave: > 10
Dje 18:43 , ,

Prodavam kuka vo butel 2

180 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 12:37 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Maj 19:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Maj 14:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
13 Maj 22:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 EUR

Numri i dhomave: 7
13 Maj 19:33 , ,

Se prodava kukja vo butel 1

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Maj 15:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
13 Maj 15:18 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
27 Pri 20:41 Agjent për shitje të pronës , ,

Kuka vo Butel 2

110 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
25 Pri 21:36 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 10
19 Pri 20:56 , ,

Kuka vo Butel so golem dvor

Numri i dhomave: 4
27 Mar 12:49 , ,

Kuka vo Butel povolno

Numri i dhomave: 10
09 Mar 11:37 , ,

Dvokatna kuka vo Butel 2 od 275m2

Numri i dhomave: 8
22 Shk 15:06 , ,

SE PRODAVA KUKJA VO N. BUTEL 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
04 Shk 03:16 , ,

Se prodava lukzuzna kukja vo Butel 1

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Jan 14:27 Agjent për shitje të pronës , ,

UBAVA KUKA 120M2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
13 Nën 19:20 , ,

Kuka vo butel 1

129 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Nën 17:17 , ,

Prodavam kuka vo Butel

1 MKD

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
24 Tet 21:02 , ,

Kuka vo butel 2

Numri i dhomave: 6
07 Sht 10:46 , ,

SE IZDAVA KUKA VO BUTEL2 NA GLAVNA ULICA

Numri i dhomave: > 10
31 Gush 08:39 , ,

ATRAKTIVNI GRADEZNI PLACEVI

Numri i dhomave: 4
16 Gush 14:23 , ,

KUKJA VO BUTEL 1

1 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Qer 00:56 , ,

Kukja vo Butel 2

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
21 Maj 10:06 , ,

Kukja vo Butel 2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
29 Jan 18:21 , ,

Kuka od 130m2 so dvor 280m2 vo Butel 2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
16 Jan 19:46 , ,

Kuka vo Butel

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
15 Jan 09:40 , ,

Kuka od 210m2 vo Butel 2

820 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: > 10
28 Dhj 16:38 , ,

Kuka vo Butel 2

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Butel 2 | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Butel 2 во категорија Shtëpi
  • Butel 2 во категорија Shtëpi
  • butel 2 во категорија Vendbanime
  • butel 2 во категорија Shtëpi
  • butel 2 во категорија Shtëpi
  • butel 2 во категорија Punë
  • butel 2 во категорија Baraka dhe garazha
  • Butel 2 во категорија Hapsirë afariste
  • Butel 2 во категорија Tokë/Fusha dhe farma
  • Butel 2 во категорија Vendbanime

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione