Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Centar , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Centar | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 14:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 11:51 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 20:52 , ,

Kuka so plac vo Pintija

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 14:40 , ,

Garsonjera izdavanje strog centar

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 13:27 , ,

Kuka so dvor vo Centar Kapistec

320 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:54 , ,

House for rent in Trnodol free from 1 november

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
07 Maj 23:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
07 Maj 19:33 , ,

Kompletno renovirana kuka vo strog centar

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
04 Maj 13:31 , ,

Se prodava kukja vo naselba Lisice

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Maj 13:31 , ,

Se prodava stan vo naselba Lisice

79 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 90
01 Pri 11:04 , ,

Se izdava kuka vo Kapishtec

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Tet 13:43 , ,

Kuka so dve kafeani komplet

Numri i dhomave: > 10
11 Mar 14:54 , ,

Kuka od 350m2 vo Skopje Center

800 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Shk 01:36 , ,

Kuka od 170m2 vo Crnice - pola-pola

170 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
11 Shk 18:08 , ,

Kuka od 170m2 vo Crnice - pola-pola

170 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
10 Shk 21:54 , ,

Se izdava luksuzna kuka na Vodno Centar

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
24 Dhj 22:30 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Centar | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione