Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gorce Petrov , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Gorce Petrov | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 12:20 , ,

Kuka na Mirno i Atraktivno Mesto

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 10:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
16 Maj 16:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
12 Maj 14:43 , ,

Kuka vo Dame Gruev Novoselski pat

115 000 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Pri 11:56 , ,

Kuka 200m2 vo nas Dame Gruev

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
21 Pri 00:01 , ,

Kuka vo naselba Gorce Petrov

135 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 170
18 Shk 13:22 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
04 Shk 11:51 , ,

KUKA VO GORCE PETROV

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
21 Dhj 15:00 , ,

Kuka vo naselba Gorce Petrov

320 000 EUR

Numri i dhomave: 10
20 Nën 09:10 , ,

Kuka vo Gorce Petrov so dvorno mesto

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
24 Sht 08:42 ,

Kuka vo naselba Gorce Petrov

163 500 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Sht 20:26 ,

Kuka vo Gorce Petrov

Numri i dhomave: 5
11 Sht 13:05 , ,

KUKA VO GORCE NA GLAVNA ULICA

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
09 Sht 19:33 , ,

Prodavam kuka

Numri i dhomave: 5
02 Korr 18:23 , ,

Kuka vo Gorce Petrov 2

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
20 Maj 11:38 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Mar 16:07 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

100 000 EUR

Numri i dhomave: 9
09 Mar 13:30 , ,

Dve kuki vo Gorce Petrov

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
20 Jan 18:51 , ,

Kuka od 238m2 vo Gorce Petrov

107 000 EUR

Numri i dhomave: 8
11 Jan 18:37 , ,

Kuka od 180m2 vo Gorce Petrov

90 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 180
28 Dhj 17:14 , ,

Kuka od 300m2 vo Gorce Petrov

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Dhj 20:09 , ,

Plac od 1000m2

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
08 Gush 12:00 , ,

Karabina vo Gorce Petrov

15 000 MKD

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Gorce Petrov | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione