Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Shkup , 12
Karposh , 4
Centar , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hrom , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Hrom | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:51 , ,

STARA KUKA VO HROM

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Maj 11:40 ,

Kuka so plac 750m2 vo Hrom

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
27 Pri 20:17 , ,

Se izdava sprat od kuka vo naselba Hrom

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
27 Pri 10:05 , ,

Se izdava garsonjera vo Hrom

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
22 Pri 09:51 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo Hrom

158 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
07 Shk 10:45 , ,

Izdavam garsonjera vo Hrom

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
18 Nën 04:46 , ,

Se prodava stara kuka vo Hrom

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Nën 20:58 , ,

Se prodava samostojna kuka vo Hrom

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Sht 16:47 , ,

KUKA VO HROM

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Korr 15:30 Agjent për shitje të pronës , ,

Hrom

133 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Qer 20:34 , ,

Se prodava kuka

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
22 Dhj 17:49 , ,

Kuka vo Hrom

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Sht 19:59 , ,

Kuka od 64m2 vo naselba Hrom so dvor od 75m2

64 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
11 Pri 12:31 , ,

KUKA NA VARDAR VO HROM

480 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
09 Shk 21:08 , ,

Kuka vo naselba Hrom

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
30 Tet 12:43 , ,

Izdavam namestena garsonjera

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
25 Gush 19:26 , ,

KUKA NA ODLICNA LOKACIJA EXTRA CENA

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
24 Qer 17:53 , ,

KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO HROM -ITNO

73 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
14 Qer 13:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Hrom

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
05 Qer 21:20 , ,

KUKA VO HROM

680 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Jan 16:18 , ,

KUKA NA PREKRASNA LOKACIJA VO HROM

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
17 Dhj 19:38 , ,

KUKA NA ODLICNA LOKACIJA ITNO

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
28 Nën 22:24 , ,

KUKA VO GORCE PETROV-HROM

100 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
17 Nën 20:58 , ,

Kuka na perfektno mesto vo Hrom

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
28 Gush 14:03 , ,

Kuka od 114m2 Skopje

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Qer 17:24 , ,

Kuka od 300m2 vo Gorce Petrov

95 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Hrom | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • hrom në kategorinë Banesa
  • hrom në kategorinë Banesa
  • hrom në kategorinë Banesa
  • Hrom në kategorinë Vendbanime
  • hrom në kategorinë Banesa
  • hrom në kategorinë Shtëpi
  • Hrom në kategorinë Shtëpi
  • hrom në kategorinë Banesa
  • hrom në kategorinë Vendbanime
  • Hrom në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione