Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Kisella Voda , 363
Shkup , 35
Centar , 22
Karposh , 22
Aerodrom , 6
Petrovec , 1
Butel , 1
Sopisht , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kisela voda , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Kisela voda | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 01:12 , ,

KUKA VO KISELA VODA

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Dje 18:26 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
08 Maj 16:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
08 Maj 12:17 , ,

Kuka od 80m2 vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
19 Pri 17:12 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo Pripor

136 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
01 Pri 17:53 , ,

Kuka vo Kisela Voda

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Shk 19:46 , ,

Prodavam kuka

47 000 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Jan 17:30 , ,

Se prodava kukja vo naselba Kisela Voda

47 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Dhj 13:40 , ,

se izdava namesten stan vo kisela voda

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
24 Dhj 22:30 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
14 Nën 18:23 , ,

Kuka vo naselba Usje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Nën 14:15 , ,

IITNO Kuka vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
01 Nën 19:58 , ,

Se izdava kuka vo kisela voda

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
09 Tet 14:49 , ,

Kuka vo Kisela Voda

87 000 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Sht 09:16 , ,

Se izdava dvosoben kompletno opremen Kisela Voda

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
23 Sht 11:04 ,

Nova kuka od 200m2 vo Kisela Voda Teferic

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
16 Sht 00:15 , ,

Kuka vo Kisela Voda

115 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
14 Sht 11:40 , ,

Kuka vo Kisela Voda

Numri i dhomave: > 10
06 Sht 19:57 , ,

Kukja vo Kisela Voda

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Qer 09:54 Agjent për shitje të pronës , ,

SE IZDAVA KUKA OD 80m2 VO CENTAR

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
29 Qer 09:38 Agjent për shitje të pronës , ,

SE IZDAVA KUKA OD 130m2 VO KOZLE

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Kisela voda | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione