Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Prodavam , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Prodavam | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 16:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 14:00 ,

Kuka vo Nerezi

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:52 , ,

Kuka vo Karpos

Numri i dhomave: 5
Dje 18:43 , ,

Prodavam kuka vo butel 2

180 000 EUR

Numri i dhomave: 9
08 Maj 22:55 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
08 Maj 14:35 , ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 190
08 Maj 08:13 , ,

Plac so kuka

Numri i dhomave: 8
08 Maj 05:32 , ,

Se izdava kuka vo Kuckovo

40 000 EUR / javor

Numri i dhomave: 3
07 Maj 23:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
06 Maj 14:18 , ,

Kuka vo naselba Ekonomija Cento

49 900 EUR

Numri i dhomave: 6
01 Maj 11:09 , ,

Prodavam Baraka 90 m2 so plac 200 m2 10 000eu

10 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
24 Pri 18:56 , ,

Prodavam kukja vo Čento

155 000 EUR

Numri i dhomave: 9
23 Pri 20:37 , ,

Prodavam ili menuvam za stan

1 MKD

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
23 Pri 20:37 , ,

Prodavam plac na Vodno karsi drzavna bolnica

1 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Pri 12:43 , ,

Kuka so dvor vo Saraj

Numri i dhomave: 4
11 Pri 02:04 , ,

Prodavam plac so stara kuka na Vodno

1 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Pri 22:50 , ,

Prodavam kukja vo Skopje vo blizina na Sistina

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
09 Pri 19:59 , ,

Baraka vo Butel 1

175 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
07 Pri 16:17 , ,

Prodavam sprat od kukja

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Mar 16:14 , ,

Kuka na extra lokacija

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
30 Mar 12:03 , ,

Kuka vo Karpos

295 000 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Mar 18:46 , ,

Kuka vo naselba Vlae

1 EUR

Numri i dhomave: 8
26 Mar 13:00 , ,

Nova kuka 100m2 vo Kisela Vodac Itno

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
22 Mar 12:37 , ,

Semejna kuka od 130m2 vo Volkovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
17 Mar 16:23 , ,

Kuka vo Zdanec

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Mar 20:53 , ,

Prodavam Kukja 370m2

1 EUR

Numri i dhomave: 7
11 Mar 14:08 , ,

Prodavam kuka vo s.Brodec -

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
11 Mar 12:41 , ,

Kuka vo Cento od 103m2 so dvor 400m2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
09 Mar 22:17 , ,

Kuka vo Novo Maalo

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Mar 11:37 , ,

Dvokatna kuka vo Butel 2 od 275m2

Numri i dhomave: 8

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Prodavam | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione