Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Radisani , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Radisani | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 07:55 , ,

Kuka vo Radisani

Numri i dhomave: 9
Dje 16:45 , ,

Kuka vo Radisani

160 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 12:04 , ,

DVE KUKI VO RADISANI

Numri i dhomave: > 10
08 Maj 19:57 , ,

Kuka vo naselba Radisani moze zamena

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
08 Maj 16:46 , ,

Kuka od 125m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
08 Maj 16:19 , ,

Kuka vo Radisani

93 000 EUR

Numri i dhomave: 6
08 Maj 11:38 , ,

Kuka vo Radisani

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Pri 11:54 , ,

Kuka vo Radisani itno

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Shk 10:04 , ,

Se prodava

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
05 Shk 21:46 , ,

kukja vo naselba Radisani

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
27 Jan 15:18 , ,

Kuka vo Radisani

Numri i dhomave: > 10
28 Gush 18:57 , ,

Kompletno renovirana kuka vo Radisani

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
16 Tet 22:01 , ,

KUKJA VO RADISANI

67 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Tet 22:30 , ,

Nova kuka vo Radisani

Numri i dhomave: 5
10 Gush 12:56 , ,

Se izdava kuka vo Radisani Skopje

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
28 Qer 19:29 , ,

Kuka od 262m2 vo Radisani

85 000 EUR

Numri i dhomave: 8
02 Qer 04:30 , ,

Kuka vo Radisani

160 000 EUR

Numri i dhomave: 9
13 Maj 20:54 , ,

Kuka vo nas Radisani

Numri i dhomave: 8
24 Pri 18:15 , ,

Kuka vo Radisani

Numri i dhomave: 8
15 Mar 14:17 , ,

Se izdava sprat od kuka

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
15 Shk 15:30 , ,

Kuka vo Radisani

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Jan 23:16 , ,

Kuka vo Radisani

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
23 Jan 17:46 , ,

Kuka vo Radisani

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
06 Jan 20:15 , ,

Kukja vo Radisani

800 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Dhj 19:05 , ,

Kuka od 225m2 vo Butel

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Radisani | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione