Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Se izdava , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Se izdava | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Maj 13:01
Linku:
,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100

Sot 20:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Numri i dhomave: 2
Sot 18:38 , ,

Se izdava sprat od kuka

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 16:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
Sot 10:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 10:32
Linku:
, ,

Se izdava kuka vo Kozle

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 09:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:26 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
Dje 14:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 13:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 11:51 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 09:35 , ,

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Maj 13:01
Linku:
,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
08 Maj 12:38 , ,

Se izdava sprat od kuka kaj Zeleznicka Stanica

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Maj 12:20 , ,

Kuka na Mirno i Atraktivno Mesto

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
08 Maj 11:01 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA NAMESTEN SO POSEBEN VLEZ

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
08 Maj 05:32 , ,

Se izdava kuka vo Kuckovo

40 000 EUR / javor

Numri i dhomave: 3
07 Maj 22:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
04 Maj 23:15 , ,

Se izdava vikendica so bazen za dneven prestoj i proslavi

120 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 200
27 Pri 20:17 , ,

Se izdava sprat od kuka vo naselba Hrom

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
27 Pri 16:39 , ,

Se izdava sprat od kuka 50m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
27 Pri 15:35 , ,

Se izdava celosno opremen sprat od semejna kuka

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
27 Pri 10:05 , ,

Se izdava garsonjera vo Hrom

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Pri 03:36 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Pri 03:36 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Pri 22:52 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Pri 19:08 , ,

Se izdava luksuzna kuka na Vodno

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
23 Pri 19:08 , ,

Se izdava luksuzna kuka na Vodno

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Se izdava | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione