Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Sopisht , 45
Shkup , 12
Centar , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sonje , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Sonje | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 03:12 , ,

KUKA SO PLAC 2000m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
25 Pri 07:57 Agjent për shitje të pronës , ,

Vila vo Gorno Sonje

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
21 Pri 20:32 , ,

Kuka od 235m2 vo Gorno Sonje

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Pri 08:23 Agjent për shitje të pronës , ,

KUKA VILA VO GORNO SONJE

136 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
17 Pri 15:32 , ,

Kuka vo gradba vo Gorno Sonje

129 999 EUR

Numri i dhomave: 6
05 Tet 13:52 , ,

Plac so karabina kukja tvrda gradba vo Gorno Sonje

39 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
20 Korr 18:33 , ,

Se prodava Kukja so dvor vo Gorno Sonje

24 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Shk 13:54 , ,

Kuka vo selo Dolno Sonje

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
10 Dhj 12:23 , ,

Kuka vo Gorno Sonje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
01 Nën 15:24 , ,

Great house for rent

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
24 Tet 10:43 , ,

Kuka vo Gorno Sonje

Numri i dhomave: 6
23 Tet 14:48 , ,

Kuka vo gorno Sonje

24 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
24 Korr 19:57 , ,

Kukja vo s. Gorno Sonje

23 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Korr 18:28 , ,

Kuka od 100m2 vo s Gorno Sonje

9 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
29 Jan 18:41 , ,

Vikendica vo Gorno Sonje povolno

Numri i dhomave: 4
05 Tet 01:23 , ,

Kuka od 200m2 vo Sopiste

75 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
01 Mar 21:00 , ,

Vikendicka vo D Sonje povolno

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
28 Jan 11:05 , ,

Stara kuka vo Sonje

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Jan 11:41 , ,

Kuka vo Dolno Sonje

Numri i dhomave: 3
11 Dhj 10:43 , ,

Kuka vo Sonje so plac 1000m2 na glavna ulica

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
16 Nën 12:46 , ,

Vikendicka vo Dolno Sonje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
14 Tet 22:06 , ,

Kuka od 140m2 vo Gorno Sonje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 140
19 Korr 11:23 , ,

Kuka od 50m2 vo Skopje

9 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
10 Maj 17:52 , ,

Kuka vo Dolno Sonje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
24 Pri 00:40 , ,

Kuka vo Dolno Sonje

Numri i dhomave: 4
09 Sht 19:03 , ,

Kuka vo Gorno Sonje

158 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
10 Gush 12:38 , ,

Kuka od 102m2 vo Gorno Sonje

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Maj 00:04 , ,

Kuka so dvor vo Dolno Sonje

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Sonje | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • SONJE në kategorinë Shtëpi
  • Sonje në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Sonje në kategorinë Vendbanime
  • sonje në kategorinë Artikuj për koleksion
  • Sonje në kategorinë Shtëpi
  • sonje në kategorinë Banesa
  • Sonje në kategorinë Televizorë dhe Projektorë
  • Sonje në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Sonje në kategorinë Vila
  • sonje në kategorinë Vendbanime

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione