Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Karposh , 88
Shkup , 63
Centar , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zdanec , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Zdanec | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Maj 18:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
18 Mar 14:16 , ,

Kuka vo Zdanec

137 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Mar 16:23 , ,

Kuka vo Zdanec

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
16 Mar 15:56 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo Zdanec

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
20 Korr 00:02 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO KOZLE 100m2

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
24 Sht 09:21 , ,

Baraka vo Zdanec

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Sht 21:13 , ,

Kuka od 200m2

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
06 Gush 12:43 , ,

Kuka vo Zdanec

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
02 Gush 18:22 , ,

KUKA VO NASELBA ZDANEC

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
24 Korr 18:57 , ,

Kuka vo Zdanec

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
20 Korr 14:35 , ,

Stara kuka so plac vo Zdanec

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
14 Korr 10:00 , ,

Kuka vo Zdanec

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Maj 21:48 , ,

Imot vo naselba Zdanec

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Maj 15:30 , ,

Kuka vo Zdanec

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Mar 16:48 , ,

Baraka vo Zdanec

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Jan 22:21 , ,

Stara kuka vo Zdanec

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Jan 22:04 , ,

Kuka vo Zdanec

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Zdanec | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • zdanec во категорија Vendbanime
  • zdanec во категорија Tokë/Fusha dhe farma
  • Zdanec во категорија Shtëpi
  • Zdanec во категорија Shtëpi
  • Zdanec во категорија Makina
  • Zdanec во категорија Banesa
  • zdanec во категорија Vendbanime
  • zdanec во категорија Baraka dhe garazha
  • zdanec во категорија Banesa
  • Zdanec во категорија Vendbanime

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione