Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Aerodrom , 132
Karposh , 22
Centar , 20
Shkup , 11
Butel , 7
Petrovec , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe aerodrom , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: aerodrom | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Mar 16:14 , ,

Kuka na extra lokacija

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
23 Shk 20:23 , ,

Се продава куќа во Горно Лисиче

78 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
19 Dhj 01:06 , ,

PRODAVAM DELOVNO STANBENA ZGRADA

250 000 EUR

Numri i dhomave: 9
01 Dhj 02:10 , ,

PRODAVAM DELOVNO STANBENA ZGRADA

250 000 EUR

Numri i dhomave: 9
07 Gush 18:41 , ,

IZDAVAM DNEVNO LUX APARTMAN95m2 APARTMENT FOR RENT

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
23 Korr 12:29 , ,

KUKA PO POVOLNA CENA AERODROM

420 EUR

Numri i dhomave: > 10
29 Qer 09:54 Agjent për shitje të pronës , ,

SE IZDAVA KUKA OD 80m2 VO CENTAR

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
29 Qer 09:38 Agjent për shitje të pronës , ,

SE IZDAVA KUKA OD 130m2 VO KOZLE

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
08 Qer 20:49 , ,

Kuka od 160m2 vo Aerodrom

115 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 160
19 Maj 16:08 Agjent për shitje të pronës , ,

SE IZDAVA KAT OD KUKA VO KOZLE 70m2

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
27 Shk 13:35 , ,

Sprat od kuka vo Aerodrom

7 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Nën 22:56 , ,

Kuka od 100m2 vo Aerodrom

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
31 Tet 22:07 , ,

Kuka vo Aerodrom

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Sht 00:41 , ,

Kuka od tvrda gradba vo nas 11 Oktomvri

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
17 Sht 09:31 , ,

Kuka vo Aerodrom poradi preselba

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Qer 14:56 , ,

Kuķa od 91m2 vo Aerodrom

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Qer 16:05 , ,

Kuka vo Aerodrom

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
03 Qer 08:58 , ,

SE IZDAVA NAMESTENA KUKA VO AERODROM

Numri i dhomave: 2
09 Maj 21:15 , ,

Kuka 112m2 vo Aerodrom

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
09 Maj 15:29 Agjent për shitje të pronës , ,

SE IZDAVA KUKA 140M2 VO TRNODOL

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
08 Maj 10:06 Agjent për shitje të pronës , ,

SE IZDAVA KUKAOD 60М2 VO CENTAR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
30 Pri 22:23 , ,

Kuka vo Aerodrom

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj aerodrom | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione