Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Butel , 269
Shkup , 24
Çair , 2
Centar , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe butel 1 , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: butel 1 | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


14 Maj 00:46 , ,

Baraka vo Butel 1

170 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
13 Maj 23:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Maj 20:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
13 Maj 19:33 , ,

Se prodava kukja vo butel 1

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Maj 15:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
25 Pri 21:36 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 10
11 Pri 02:04 , ,

Kuka vo Butel 1 so pomosni prostorii

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
26 Mar 11:49 , ,

Kuka vo Butel 1

Numri i dhomave: 4
24 Mar 11:27 , ,

KUKA VO BUTEL 1

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 150
24 Shk 18:14 , ,

Kuka vo Butel 1

260 000 EUR

Numri i dhomave: 9
22 Shk 15:06 , ,

SE PRODAVA KUKJA VO N. BUTEL 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
18 Shk 18:49 , ,

Se prodava kuka

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
04 Shk 03:16 , ,

Se prodava lukzuzna kukja vo Butel 1

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Jan 15:25 , ,

Se prodava kukja vo Butel1

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Jan 21:18 , ,

Se prodava kukja vo Butel 1

Numri i dhomave: 8
13 Nën 19:20 , ,

Kuka vo butel 1

129 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Tet 08:39 , ,

Kuka vo Butel 1

209 000 EUR

Numri i dhomave: 10
24 Sht 16:49 , ,

Se prodava baraka butel 1

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Sht 20:12 , ,

Izdavam sprat od kuka vo Butel 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
16 Gush 14:23 , ,

KUKJA VO BUTEL 1

1 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Gush 15:30 , ,

Kuka baraka vo Butel 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
19 Korr 09:34 , ,

se prodavaat dve kukji sanostojni

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
30 Qer 09:56 , ,

Kuka vo Butel 1

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
22 Qer 19:54 , ,

KUKA VO BUTEL 1

1 EUR

Numri i dhomave: 5
06 Maj 03:55 , ,

Kuka vo Butel Shtepi ne Butel

110 000 EUR

Numri i dhomave: 7
21 Shk 08:11 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj butel 1 | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • butel 1 во категорија Shtëpi
  • butel 1 во категорија Shtëpi
  • Butel 1 во категорија Vendbanime
  • butel 1 во категорија Shtëpi
  • Butel 1 во категорија Baraka dhe garazha
  • Butel 1 во категорија Tokë/Fusha dhe farma
  • Butel 1 во категорија Punë dhe biznes
  • Butel 1 во категорија Banesa
  • Butel 1 во категорија Punë
  • Butel 1 во категорија Shtëpi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione