Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Gazi Babë , 228
Shkup , 30
Centar , 2
Ilinden , 1
Aerodrom , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cento , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: cento | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 23:12 , ,

Kuka na atraktivna lokacija vo Cento

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 160
Dje 22:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 19:44 , ,

SUPER EFTINO

85 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
07 Maj 14:10 , ,

KUKA VO NASELBA CENTO

Numri i dhomave: > 10
06 Maj 14:18 , ,

Kuka vo naselba Ekonomija Cento

49 900 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Pri 18:56 , ,

Prodavam kukja vo Čento

155 000 EUR

Numri i dhomave: 9
13 Pri 19:43 , ,

Plac so kuka I celosna dokumentacija vo Cento

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
22 Mar 18:42 , ,

Kuka od 160m2 vo Cento

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
21 Mar 20:31 , ,

Kuka od 100m2 vo Cento

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
11 Mar 12:41 , ,

Kuka vo Cento od 103m2 so dvor 400m2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
08 Mar 21:12 , ,

Se prodava plac so kukja I celosna dokumentacija vo Cento

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
20 Shk 07:42 , ,

Kuka vo Cento itno

57 000 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Jan 18:30 , ,

Kuka vo Cento

Numri i dhomave: 5
05 Jan 19:48 , ,

KUKA vo CENTO

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Dhj 15:49 , ,

Kuka vo Cento

Numri i dhomave: 8
16 Dhj 13:34 , ,

Kuka so dvor vo naselba Cento

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Dhj 23:21 , ,

Shitet shtepi / Prodavam kuka

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
02 Sht 02:07 , ,

��Se Prodava Kukja vo Čento.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
22 Qer 10:59 , ,

Kuka so golem dvor vo Cento

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Maj 15:10 , ,

Kukja vo Cento

62 000 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Maj 14:33 , ,

Kuka

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Pri 13:58 , ,

Kuka vo Cento

Numri i dhomave: 6
03 Mar 14:24 , ,

Zidana baraka so plac od 700m2 vo Cento

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
24 Shk 10:09 , ,

Kuka vo naselba Cento

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Shk 14:00 , ,

Kuka vo Cento

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Shk 20:22 , ,

Baraka vo Cento

Numri i dhomave: 3,5
03 Shk 10:08 , ,

Kuka od 76m2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Jan 12:55 , ,

Kuka vo n.Cento

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
11 Dhj 23:59 , ,

BARAKA VO CENTO ITNO

57 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj cento | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • cento in category Shtëpi
  • cento in category Banesa
  • cento in category Shtëpi
  • cento in category Vendbanime
  • cento in category Banesa
  • cento in category Shtëpi
  • Cento in category Baraka dhe garazha
  • Cento in category Tokë/Fusha dhe farma
  • Cento in category Shtëpi
  • cento in category Shtëpi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione