Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Kisella Voda , 195
Shkup , 25
Butel , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dracevo , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: dracevo | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Maj 19:55 , ,

Kuka od 200m2 vo naselba Dracevo

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
05 Maj 17:37 , ,

Kuka vo Naselba dracevo so imoten list

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
05 Maj 14:03 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
04 Maj 22:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
04 Maj 15:28 , ,

Kuka vo Dracevo

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
28 Pri 19:49 , ,

Kuka vo Dracevo od 103m2

28 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Pri 19:40 , ,

Kuka vo Dracevo

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
23 Pri 19:06 , ,

Kuka vo Dracevo

87 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
11 Pri 13:48 , ,

Kuka vo Dracevo itno i povolno

Numri i dhomave: 7
23 Mar 12:37 , ,

Kuka vo Dracevo od 130m2

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
15 Mar 04:34 , ,

Kuka vo nas Dracevo

Numri i dhomave: 1
22 Shk 11:34 , ,

Renovirana kuka vo Dracevo

87 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
21 Shk 19:51 , ,

KUKA VO DRACEVO

Numri i dhomave: 8
03 Shk 21:46 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
23 Jan 22:38 , ,

kuka vo dracevo

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
21 Nën 17:40 , ,

Se prodava kuka vo nas. Dracevo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
12 Nën 18:00 , ,

Kuka vo DRACEVO na ul. Metodija Patcev

70 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
09 Nën 14:48 , ,

Kuka od 130m2 vo Dracevo

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
11 Sht 20:14 , ,

Individualna semejna kuka

Numri i dhomave: 4
28 Gush 09:02 , ,

Kuka vo centarot na naselbata Dracevo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
24 Gush 11:46 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo Dracevo

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
12 Gush 19:43 , ,

Individualna semejna kuka

1 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Korr 10:04 , ,

KUKA 150m2 SO DVOR 500m2 PRED BATINCI MOZE ZAMENA

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
17 Korr 23:25 , ,

PRODAVAM KUKA VO DRACEVO

17 500 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Qer 12:15 , ,

Kuka od 180m2 vo Dracevo

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 180
27 Maj 11:41 , ,

Kuka vo Dracevo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
20 Maj 15:55 , ,

Kuka vo Dracevo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
18 Maj 12:04 , ,

Kuka vo Dracevo

88 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 180
04 Maj 22:16 , ,

NOVA KUKA VO DRACEVO

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
01 Mar 23:39 , ,

Kuka od 315m2 vo naselba Dracevo

650 000 EUR

Numri i dhomave: 9
25 Shk 19:23 , ,

Sprat od 100m2 vo naselba Dracevo itno

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
09 Shk 12:19 , ,

KUKA VO DRACEVO

17 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
26 Jan 09:20 , ,

Kuka od 170m2

62 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
08 Jan 21:44 , ,

Se izdava kuka vo Dracevo

Numri i dhomave: 3
08 Jan 14:08 , ,

Kuka vo Dracevo

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 180
13 Nën 11:59 , ,

KUKA OD 180m2

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 180

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj dracevo | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione