Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dukan , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: dukan | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Mar 08:55 , ,

Kuka so dukan vo Lisice

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
01 Qer 21:00 , ,

Kuka Dukan od 230m2 vo Cair

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
22 Shk 13:28 , ,

Kuka i dukan

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
19 Sht 11:39 , ,

BARAKA vo Butel 1

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
14 Maj 17:26 , ,

Kuka so dukjan i dvor

Numri i dhomave: 5
13 Maj 12:45 , ,

Se izdava Dukan I Kuka vo Centar na Partizanska

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
25 Pri 19:40 , ,

Kuka i dukan vo Radisani

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
18 Jan 13:39 , ,

Kuka so dukan vo Cair

Numri i dhomave: 5
02 Gush 23:27 , ,

Kuka vo naselba Madzari Triangla

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Maj 21:36 , ,

Se iznajmuva dukan vo blizina na klinicki

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Maj 16:49 , ,

Kuka vo Pripor

Numri i dhomave: 8
03 Maj 18:39 , ,

Kuka vo Cair

Numri i dhomave: 4
26 Nën 19:10 , ,

Kuka vo Centar moze i za izdavanje

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
16 Tet 04:17 , ,

Kuka so plac vo Gazi Baba

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
08 Gush 20:35 , ,

Kuka vo Butel

75 000 EUR

Numri i dhomave: 8
06 Jan 17:22 , ,

Kuka od 120m2 vo Madzari

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Mar 23:42 , ,

Kuka na Kale

1 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
07 Mar 20:34 , ,

Kuka vo Centar blizu Bitpazar i Kale

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Shk 17:19 , ,

Kuka vo Butel Gratis Dukan vo trgovskiot vo Butel

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
03 Tet 14:32 , ,

Kuka od 580m2 vo Gazi Baba

380 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Sht 18:41 , ,

Kuka dukan i plac vo selo Idrizovo

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
14 Gush 10:15 , ,

Kuka od 380m2 vo Saraj

Numri i dhomave: 9
26 Korr 12:39 , ,

KUKA 80m2 SO DUKAN NA DZON KENEDI

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Korr 08:52 ,

Kuka od 160m2 vo Vizbegovo

68 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
09 Korr 10:04 , ,

Kuka od 50m2 vo naselba Dracevo

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
13 Pri 22:18 , ,

Kuka lepenka vo vertikala N Zeleznicka

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj dukan | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • dukan në kategorinë Baraka dhe garazha
  • Dukan në kategorinë Depo
  • dukan në kategorinë Shtëpi
  • Dukan në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Dukan në kategorinë Hapsirë afariste
  • dukan në kategorinë Vila
  • Dukan në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Dukan në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • dukan në kategorinë Makina
  • Dukan në kategorinë Punë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione