Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garsonjera , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: garsonjera | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 19:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 14:40 , ,

Garsonjera izdavanje strog centar

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
27 Pri 10:05 , ,

Se izdava garsonjera vo Hrom

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
10 Shk 22:40 , ,

SE IZDAVA KUKA GARSONJERA VO TAFTALIDZE 1

9 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Shk 10:45 , ,

Izdavam garsonjera vo Hrom

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
31 Jan 22:45 , ,

Kukja vo gjorce

1 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Gush 11:58 , ,

Suteren na Vodno

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Gush 19:58 , ,

Izdavam

Numri i dhomave: 1
14 Maj 13:11 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO BUTEL

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
04 Shk 18:06 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Jan 23:10 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO TAFTALIDZE1

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Dhj 14:35 , ,

Kuka od 225m2

170 000 EUR

Numri i dhomave: 7
14 Tet 12:07 , ,

Se izdava garsonjera vo Vlae

Numri i dhomave: 2
27 Sht 11:00 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Sht 13:53 , ,

Se izdava suteren na Vodno

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Sht 16:44 , ,

GARSONJERA NA VODNO

Numri i dhomave: 2
07 Sht 18:53 , ,

Kuka vo Butel 1

68 000 EUR

Numri i dhomave: 4
05 Sht 07:56 , ,

Izdavam garsonjera vo Kisela Voda

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
21 Korr 19:46 , ,

Se izdava namestena garsonjera na prizemje

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
17 Maj 17:00 , ,

Kuka vo CRESEVO

Numri i dhomave: 2
23 Dhj 12:41 , ,

Izdavam namestena garsonjera vo Gorce Petrov

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
12 Dhj 22:47 , ,

Iznajmuvam garsonjera 35m2 vo Gorce Petrov

85 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
16 Nën 17:39 , ,

Garsonjera vo Centar

7 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Nën 20:08 , ,

Garsonjera vo Madzari

Numri i dhomave: 1,5
30 Tet 12:43 , ,

Izdavam namestena garsonjera

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
28 Sht 20:26 , ,

Se izdava garsonjera

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Gush 13:17 , ,

Se izdava kuka so/bez garsonjera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Gush 14:16 , ,

Se izdava garsonjera vo Vlae

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
18 Gush 18:38 , ,

Se izdava garsonjera

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
04 Gush 17:19 , ,

Se iznajmuva Namestena Garsonjera 35m2

Numri i dhomave: 1,5
21 Mar 08:48 , ,

Se izdava garsonjera od 45m2 vo Aerodrom

9 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Sht 23:46 , ,

Iznajmuvam garsonjera vo Centar

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
03 Sht 20:28 , ,

Izdavam namestena garsonjera vo Centar

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
31 Gush 21:34 , ,

Garsonjera vo baraka vo Taftalige 1

12 000 MKD

Numri i dhomave: 2
28 Gush 09:56 , ,

Kuka vo nas Lisice

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
16 Gush 22:31 , ,

Se izdava namestena garsonjera vo Kozle

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj garsonjera | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione